VIDEO: Mees leidis tänavalt hulkuva koera. Kui ta koera üles tõstis, nägi ta tema keha….

VIDEO: Mees leidis tänavalt hulkuva koera. Kui ta koera üles tõstis, nägi ta tema keha….

 

Eduardo Rodriguez leidis Hispaania Granada tänavalt näljase koera. Mees oli kindel, et isegi kui ta teeb selle koera heaks kõik, sureb ta ikkagi. 10-kuud vana koer oli nii kõhna nagu luukere; nii kõhna, et suutis vaevu seista; nii kõhna, et eeldatavasti ütlevad tema organid üles. Kuid sede ei juhtunud ja mitte ligi lähedalegi. Eduardo tõi koera, kellele ta pani nimeks Barilla, päästekeskusesse. Barilla kaalus ainult 7kg, mistõttu pandi koer tilguti alla. Barillale tehti spetsiaalsed rakmed, mis võimaldasid tal käia ja toetada kaalu nii, et ta saaks taastada oma lihasmassi. Nädalad möödusid ja Barilla hakkas kaalus juurde võtma. Eduardo oli jahmunud. Eduardo on päästnud koeri juba lapsepõlvest ja oli harjunud nägema kehvas seisus loomi, kuid ta ei olnud kunagi varem näinud nii kehvas seisus looma. Kui vaadata enne ja pärast pilte, siis tänaseks näeb ta välja täiesti teistsuguse koer. Nüüd on nad lahutamatud.... Ka loomaarst ütles koera tervenemise perioodil mitmel korral, et ta ei ole näinud nii kiiret muutust ning enamus normaalseid koeri oleks surnud.
Eduardo Rodriguez leidis Hispaania Granada tänavalt näljase koera.
Mees oli kindel, et isegi kui ta teeb selle koera heaks kõik, sureb ta ikkagi. 10-kuud vana koer oli nii kõhna nagu luukere; nii kõhna, et suutis vaevu seista; nii kõhna, et eeldatavasti ütlevad tema organid üles. Kuid sede ei juhtunud ja mitte ligi lähedalegi.
Eduardo tõi koera, kellele ta pani nimeks Barilla, päästekeskusesse. Barilla kaalus ainult 7kg, mistõttu pandi koer tilguti alla.
Barillale tehti spetsiaalsed rakmed, mis võimaldasid tal käia ja toetada kaalu nii, et ta saaks taastada oma lihasmassi. Nädalad möödusid ja Barilla hakkas kaalus juurde võtma. Eduardo oli jahmunud.
Eduardo on päästnud koeri juba lapsepõlvest ja oli harjunud nägema kehvas seisus loomi, kuid ta ei olnud kunagi varem näinud nii kehvas seisus looma. Kui vaadata enne ja pärast pilte, siis tänaseks näeb ta välja täiesti teistsuguse koer. Nüüd on nad lahutamatud…. Ka loomaarst ütles koera tervenemise perioodil mitmel korral, et ta ei ole näinud nii kiiret muutust ning enamus normaalseid koeri oleks surnud.

Nii kahju oli loomast, et pisar tuli silma.. Lõpp hea, kõik hea!

 

   

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!