Vali SULG ja avasta, mida sa tõeliselt IHKAD…

Vali SULG ja avasta, mida sa tõeliselt IHKAD…

Üllatav on see, mida võib avastada kellegi soovide ja isiksuse kohta, kui analüüsida tema otsuseid ja valikuid.

Vaata korraks pilti, millel on 5 unikaalset sulge. Vali endale oma lemmik sulg.
Ära mõtle selle üle kaua. Lihtsalt vali sulg, mis sind kohe kõnetab. Loe altpoolt, mida Sinu valitud sulg räägib sinu sügavatest soovidest!

SULG 1 – Stabiilsus (Sa ihkad oma ellu stabiilsust)

Kui see on sulg, mille valisid, oled väsinud olemast haige ja jõuetu. Töötad kaua, unetud tunnid peaagu mitte kunagi ei tasu ära ja elu pinge tundub, et ei nõrgene kunagi.
Ei ole tähtis, kui kõvasti sa tööd teed, sa ei tunne ennast turvalises kohas. Selle sule valik peegeldab soovi ehitada elus stabiilne vundament.
Otsid rahu ja vaikust. See sulg peegeldab sümmeetrilisi tasakaalus mustreid ja värve, mis meelitas Sinu sisemist mind.

 

SULG 2 – Värvid (Sa ihkad oma ellu värve)

Kui sa valisid selle sule, tunneb ennast emotsionaalselt piiratuna ja kannatad nukrameelsuse all. Oled elu alati elanud hallis tsoonis ja tunned, et sind ümbritseb negatiivsus.
See sule valik peegeldab sinu sisemist soovi tuua ellu vürtsi. Sa ihkad loomingulisuse ja särtsakuse sädet. Sule värviline ja särav iseloom tõmbas sind.
Sa ei taha enam olla ümbritsetud mürgistest inimestest ja olukordadest.

SULG 3 – Lihtsus (Sa ihkad oma ellu lihtsust)

Kui sa valisid selle sule esimesena, tunneb ennast lõksus oma keerulisuse elu tõttu. Ümber sinu toimub nii palju ja tunned täielikku ülekoormust.
Sa otsid meeleheitlikult lihtsamat elustiili. Sinu valik paljastab, et sul on ebaloogiline suhtumine reetmisse, valedesse ja manipulatsiooni.
Kõik, mida elus otsid, on meelerahu. Lihtne, kuid elegantne sulg peegeldab seda Sinus.

SULG 4 – Keskendumine (Sa ihkad oma ellu keskendumise võimet)

Kui valisid sule number neli, oled kergesti segatav ja ei ole suuteline täitma lihtsaid ülesandeid. Oled suurepärane projekti alustamisel, kuid selle lõpule viimine on väljakutse.
Sinu mõtted on pidevalt laiali ja tunned väga kergesti igavust. See sulg peegeldab Sinu hajevil olekut ja soovi keskenduda.

SULG 5 – Vaheldus (Sa ihkad oma ellu vaheldust)

Kui see on sulg, mille valisid, oled hetkel rutiinis kinni. Oled teinud ikka ja jälle ühte ja sama asja ning tunned, et vajad oma ellu meeleheitlikult midagi uut.
Sinu sule valik peegeldab soovi tuua mitmekesisust asjadesse, mida teed. Sule muutuvad mustrid meelitavad Sind, sest värvide varieerumine peegeldab sinu sisemisi soove.
Mine reisile, et uuendada oma seiklusmeelt.

   

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!