VALI alkeemiline sümbol ja saa teada, mida su ELU tegelikult vajab…

VALI alkeemiline sümbol ja saa teada, mida su ELU tegelikult vajab…

Mis on põhiline probleem sinu elus, millega tuleb tööd teha, et õnnelik olla? Milline nõuanne aitab sind sellega murega?
Vali alkeemiline sümbol ja saa teada!

Sinu valik tähendab seda:

1. LÕVI
Lõvi sümboliseerib Päikest ja kontrolli võtmist oma saatuse üle.
Probleem:
Kui valisid lõvi, tunned tõenäoliselt vajadust põgeneda selle eest, mille suure pingutusega ehitasid. Lõvi sümboliseerib Päikest, ülimat jõuallikat. Lõvi võrdub domineerimisega.
Andsid endast parima, et luua elu, mida elad, kuid nüüd tunned, et oled lõksus ja kohustused painavad sind. Sellest tulenevalt mõtled, kas peaksid proovima teist teed. Teist eluteed….
Lahendus:

Kas sinu hetke elu häirib sind? Tahad jälle hingata vabaduse õhku? Võimalusel oleksid valinud teise elutee?
Selleks on põhjus, miks tegid nii nagu tegid. Kui sa selle lõpuks omaks võtad, leiad efektiivse viisi, kuidas oma kohustusi hallata.
Nõuanne:
Tee ahu oma valikutega, sest need on Sinu tehtud Sinu tarkus areneb ja sellega koos ka sina. Seega – kui tahad vabaks saada, siis saa! Saatus on alati Sinu kätes.

2. LIIVAKELL
Liivakell on paratamatuse ja aja ringlemise sümbol.
Probleem:
Kui valisid liivakella, tunned ennast tõenäoliselt aja lõksus. Sinu jaoks on aeg minevikku seisma jäänud mingi traagilise või valuliku kogemuse tõttu. Tunned ennast aeglaselt uppumas, energia puuduses ja ootad, et midagi saatuslikku juhtuks.
Lahendus:
Vananemine ja surm on elu osa. Me kõik sünnime, kasvame suureks ja sureme. Kuid see ei peaks olema midagi, mida karta. Tee ajaga rahu. Kui võimalik, tee rahu ka minevikuga. See on teinud sinust täna selle, kes oled. Tugevam kui varem.
Nõuanne:
Proovi nüüdsest teha paremaid otsused. Ela olevikus. Oled kõikvõimas. Aeg on sinu sõber.

3. KUU
Kuu jõud on seotud emotsioonide ja varjatud tõega.
Probleem:
Kui valisid Kuu, on sinu süda lahinguväli. Midagi mõjukat sügaval sisimas ei lase sul magada või hoiab sind öösiti ärkvel. Mis on see salajane emotsioon, mis sind öösiti üleval hoiab? On see raev, vihkamine, viha või lihtsalt kirg?
Lahendus:
Sinu Hing vajab rahu ja parim viis selle saavutamiseks on nende emotsioonide paljastamine päikesevalgusele – tunnista nende olemasolu. Nende aktsepteerimine on algus. Saladused on need, mis muudavad tumedad emotsioonid nii võimsaks. Kui need paljastatakse, ei mõjuta need enam meid nii palju.
Nõuanne:
Õpi väljendama oma tundeid. Nende peitmine või allasurumine kahjustavad Sind.

4. VÕTI
Võtit seostatakse meie tajuga.
Probleem:
Kui valisid Võtme, vajab su Hing meeleheitlikult vastuseid. Rada, mida kõnnid, on pannud sind kahtlema kõiges, mida kunagi pidasid vankumatuks. Võib olla sa ei tea kust otsida või oled väsinud otsimast. Tunned, et praegu ei huvita sind mitte miski. Tunda võid ka tüdimust.
Väljapääs:
Nüüd on aeg tõel särada. Võti esindab soovi avada uksi uutele valdkondadele ja radadele. Võti on Sinu hinge meeleavaldus, mis tahab aidata ületada praegust elu ja otsida rohkem põnevust ning kogemusi.
Nõuanne:
Leia viis reisimiseks. See aitab kohtuda ja suhelda teiste inimestega. Taaselavda oma tahet seiklusteks.

5. HAMSA KÄSI
Hamsa käsi on kaitse kurjade jõudude eest.
Probleem:
Kui valisid Hamsa käe, oled tõenäoliselt kurjuse sihtmärk. Su hing januneb vabaduse järgi. Oled võib olla märganud mõnda kummalist märki, mis püüab sind hoiatada selle olukorra eest.
Lahendus:
Hamsa käsi väljendab vabadust, mis isegi tumedatel aegadel, on meie endi kätes. Lõksu sattumine ja enese vabastamine meie endi teha. Selle teostamiseks tuleb sul end aktsepteerida ja andestada enesele nõrkuse aeg. See julgustab armastust hinge suunal,  mis ongi sinu põhiline tugevus.
Nõuanne:
Leia aega lõõgastumiseks ja täienda oma energiat.

   

Post source : https://mysticalraven.com

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!