Väikesed žestid, mis tüdruksõpradele meeldivad

Väikesed žestid, mis tüdruksõpradele meeldivad

Väikesed žestid, mis tüdruksõpradele meeldivad:

1. Ootamatu kallistus selja tagant
Kallistus selja tagant ütleb, et sa tahad tema lähedal olla ja ei suuda ära oodata, millal ta ümber pöörab. Eriti üllatusena on see suurepärane viis näidata, et sa hoolid.
Aga kindlasti enne veendu, et tegemist oleks ikka sinu tüdruksõbraga, sest juhuslikud tüdrukud ei ole nii entusiastlikud üllatus kallistuste üle.

2. Ütle talle täpseid komplimente
Selle asemel, et öelda lihtsalt: “Sa oled ilus” (muidugi peaks sa seda ka ütlema), tehke komplimente ehete või kleidi värvi kohta või kuidas tema juuksed välja näevad. See on ehedam kui üldine kompliment. Tehke komplimente sageli, kuid mitte nii tihti, et see muutuks ebausutavaks.

3. Jaluta tema ja tänava vahel
Rüütellikkus ei ole surnud ja oleks kena talle mõista anda, et hoolid temast. Ära nõua seda, aga jalutades kõnniteel ja jäädes delikaatselt tema ja liikluse vahele, on uskumatult armas.

4. Kirjuta kaart eriliseks sündmuseks
Pühad, aastapäevad, sünnipäevad või lihtsalt neljapäevad, millal iganes sa teed talle kingituse, lisa sinna juurde ka käsikirjas kirjutatud kaart/ kiri. See ei pea olema pikk, aga midagi natuke rohkem kui: Kellele:…. Kellelt:… .
Tõenäoline on, et ta hindab kirjakest rohkem kui kingitust ise… võib olla.

5. Pane käsi ümber tema ja silita ta kätt
Inimese käsi võib olla üks keha platoonilisemaid kohti, mistõttu on see armas kohake, mida silitada. See annab mõista, et ma hoolin sinust nii palju, ma lihtsalt tahan sind katsuda ja ei ole oluline, kust kohast.

6. Hoia kätt tema seljal, kui jalutate avalikus kohas
Mitte sunnitud või territoriaalsel viisil, aga rohkem nagu kinnitamiseks, et ta on endiselt sinu kõrval. See ühtlasi näitab ka seda, kui uhke sa oled, et oled koos temaga.

7. Võta jutuks detaile juba olnud vestlusest
Naised teavad, et nad mõnikord heietavad, aga see on poiss-sõbra kohus neid kuulata. Anna talle teada, et te oled teda kuulanud, tuues aeg-ajalt välja asju, mida ta on eelnevalt maininud. Tegelikult võiks seda kasutada kõikide sõpradega, mitte ainult selle õigega.

8. Ära küsi, lihtsalt tee
Kas need on nõud, toidu koju toomine või segaduse koristamine, mille tema tekitas – oleks kena teha asju, ilma et seda sulle mainitakse. Ja kui ta märkab, et tegid midagi, mida ta ise võib olla ei oleks märganud, on väga lahke.
Kõik hindavad selliseid žeste, aga eriti tüdruksõbrad.

9. Ütle “Aitäh” isegi väikeste asjade peale
Ütle seda ka siis, kui ta äratab su üles, et sa hiljaks ei jääks, ulatab rätiku, kui dušši alt tuled, valmistab su lemmiksööki jne. Kindlasti loo silmside, kui teda tänad, see meeldib talle väga.

   

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!