Uuri lähemalt selle perekonna fotot… Sealt koorub midagi hirmuäratavat!

Uuri lähemalt selle perekonna fotot… Sealt koorub midagi hirmuäratavat!

 

Mitte igaüks ei usu kummitusi ja vaime, kuid see võib olla seetõttu, et nad ei ole näinud SEDA pilti! Praegu tundub see normaalse perepildina järves, aga kui seda pilti lähemalt vaadata, siis on nende hulgas midagi, mis ei ole päris inimene!
Mitte igaüks ei usu kummitusi ja vaime, kuid see võib olla seetõttu, et nad ei ole näinud SEDA pilti!
Praegu tundub see normaalse perepildina järves, aga kui seda pilti lähemalt vaadata, siis on nende hulgas midagi, mis ei ole päris inimene!
Kim Davison ja tema sõber käisid oma lastega Locker jõe äärde Murphy augus 2014. aastal. Nad märkasid jões tehtud pildil kuju, mis sinna ei kuulunud - teismelist kummitust! Tuli välja, et 100 aastat varem oli täpselt samas kohas uppunud 13-aastane Doreen Sullivan!
Kim Davison ja tema sõber käisid oma lastega Locker jõe äärde Murphy augus 2014. aastal. Nad märkasid jões tehtud pildil kuju, mis sinna ei kuulunud – teismelist kummitust!
Tuli välja, et 100 aastat varem oli täpselt samas kohas uppunud 13-aastane Doreen Sullivan!
Kim rääkis veel, et tema tütar tundis kahel korral, kuidas keegi vees tema jalast kinni haaras. Kui ta läks viimast korda vette, et ennast jahutada, tundis ta veest välja jalutades midagi oma selja taga, kuid püüdis seda ignoreerida. Kas sa usud, peale selle pildi vaatamist, et Kim'i ja tema perekonda külastas Doreeni vaim!?
Kim rääkis veel, et tema tütar tundis kahel korral, kuidas keegi vees tema jalast kinni haaras. Kui ta läks viimast korda vette, et ennast jahutada, tundis ta veest välja jalutades midagi oma selja taga, kuid püüdis seda ignoreerida.
Kas sa usud, peale selle pildi vaatamist, et Kim’i ja tema perekonda külastas Doreeni vaim!?

 

   

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!