Tahad täiuslikku abielu? Järgi seda 5 nõuannet… Eriti number 4!

Tahad täiuslikku abielu? Järgi seda 5 nõuannet… Eriti number 4!

 

Kohtingud Kui te käite väljas, siis ärge tehke koguaeg ühte ja sama asja. Minge tearisse, käige matkamas, hobusega ratsutamas, minge kuulake elavat muusikat, proovige uut eksootilist toitu jne.
Kohtingud
Kui te käite väljas, siis ärge tehke koguaeg ühte ja sama asja.
Minge tearisse, käige matkamas, hobusega ratsutamas, minge kuulake elavat muusikat, proovige uut eksootilist toitu jne.
Ma armastan sind Alustage igat päeva ja lõpetage päev kolme lihtsa sõnaga "Ma armastan sind" ja kandke seda tunnet oma meeltes ja südames. Tehke ja öelge asju, mis on sinu abikaasale tähtsad.
Ma armastan sind
Alustage igat päeva ja lõpetage päev kolme lihtsa sõnaga “Ma armastan sind” ja kandke seda tunnet oma meeltes ja südames.
Tehke ja öelge asju, mis on sinu abikaasale tähtsad.
Igapäevased kallistused ja suudlused Kallistused ja musid igapäev on sama võimsad kui sõnad ja neid tuleks jagada suurtes kogustes. Kallistamine toodab ajus positiivseid laineid ning vähendab stressi ja ärevuse taset. See on kõige looduslikum ravim, mis olemas on. See on võimas, sõltuvust tekitav ja omab positiivseid mõju.
Igapäevased kallistused ja suudlused
Kallistused ja musid igapäev on sama võimsad kui sõnad ja neid tuleks jagada suurtes kogustes. Kallistamine toodab ajus positiivseid laineid ning vähendab stressi ja ärevuse taset. See on kõige looduslikum ravim, mis olemas on. See on võimas, sõltuvust tekitav ja omab positiivseid mõju.
Usaldus ja suhtlemine Ela olevikus. Mis on läinud valesti, jäägu minevikku. Te loote oma mõtetega oleviku ja tuleviku, sõnade ja tegudega praeguse momendi. Valige neid targalt. Avatud suhtlemine ja täielik teineteise usaldamine on üks põhiline komponent õnnelikus abielus.
Usaldus ja suhtlemine
Ela olevikus. Mis on läinud valesti, jäägu minevikku. Te loote oma mõtetega oleviku ja tuleviku, sõnade ja tegudega praeguse momendi. Valige neid targalt. Avatud suhtlemine ja täielik teineteise usaldamine on üks põhiline komponent õnnelikus abielus.
Ole tähelepanelik Ole hea kuulaja. Mõista oma abikaasa seisukohta. Arvesta abikaasa tunnete ja vajadustega. Ütle ja tee asju, mis tagavad sulle ja su abikaasale pika õnneliku abielu.
Ole tähelepanelik
Ole hea kuulaja. Mõista oma abikaasa seisukohta. Arvesta abikaasa tunnete ja vajadustega. Ütle ja tee asju, mis tagavad sulle ja su abikaasale pika õnneliku abielu.

 

Eduka abielu nõuanded…

   

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!