STOPP! 10 põhjust, miks ei tohiks Facebookist üles otsida oma eksi…

STOPP! 10 põhjust, miks ei tohiks Facebookist üles otsida oma eksi…

Artikkel on küll meestele suunatud, kuid usun, et see puudutab naisi samamoodi…

Üle saamine võtab kauem aega. Sa sisendad endale, et tema Facebooki konto vaatamine ei tee sulle kahju, kuid see ei ole tõsi. Bruneli Ülikoolist pärit psühholoog Tara C. Marshall tuvastas oma uuringutel, et eksi järgi Facebookis luuramine tegelikult pikendab emotsionaalset taastumist peale lahkuminekut.
Üle saamine võtab kauem aega.
Sa sisendad endale, et tema Facebooki konto vaatamine ei tee sulle kahju, kuid see ei ole tõsi.
Bruneli Ülikoolist pärit psühholoog Tara C. Marshall tuvastas oma uuringutel, et eksi järgi Facebookis luuramine tegelikult pikendab emotsionaalset taastumist peale lahkuminekut.
See takistab uute inimestega kohtumist. Ajal kui sa oled hõivatud oma telefoniga ja eksi uue poiss-sõbra üle vaatamisega, magad sa maha kohvikus viibiva neiu, kes püüdis sinu tähelepanu. Sa rikud ära oma võimalused.
See takistab uute inimestega kohtumist.
Ajal kui sa oled hõivatud oma telefoniga ja eksi uue poiss-sõbra üle vaatamisega, magad sa maha kohvikus viibiva neiu, kes püüdis sinu tähelepanu.
Sa rikud ära oma võimalused.
Sa võrdled ennast kõikidega, kellega ta kohtamas käib. Kui ta tundub sulle suvalise kutina, siis tunned sa ennast hästi. Kui aga mitte, siis tunned sa ennast halvasti. Ta näeb ilmselt temas midagi, mida ta sinus ei näinud, eks? Kutt, lõpeta nii tundmine ja eemalda ta oma Facebooki otsingust.
Sa võrdled ennast kõikidega, kellega ta kohtamas käib.
Kui ta tundub sulle suvalise kutina, siis tunned sa ennast hästi. Kui aga mitte, siis tunned sa ennast halvasti.
Ta näeb ilmselt temas midagi, mida ta sinus ei näinud, eks? Kutt, lõpeta nii tundmine ja eemalda ta oma Facebooki otsingust.
See teeb sinust veidriku. Hoolimata sellest, et igaüks otsib Facebookist inimesi, keda nad teavad - isegi ekse, kuid see ei muuda fakti, et see on natuke veider. Ükskõik mida sa teed, ära räägi kellelegi, et sa teda otsisid.
See teeb sinust veidriku.
Hoolimata sellest, et igaüks otsib Facebookist inimesi, keda nad teavad – isegi ekse, kuid see ei muuda fakti, et see on natuke veider.
Ükskõik mida sa teed, ära räägi kellelegi, et sa teda otsisid.
Sa ei saa kogu lugu. Keegi ei esitle Facebookis oma täielikku elulugu. Sa võid stressata nähes kõiki neid pilte puhkusest või maja ostust, kuid see on siiski väike osa tema elust. Facebook ei anna sulle täit ülevaadet.
Sa ei saa kogu lugu.
Keegi ei esitle Facebookis oma täielikku elulugu. Sa võid stressata nähes kõiki neid pilte puhkusest või maja ostust, kuid see on siiski väike osa tema elust.
Facebook ei anna sulle täit ülevaadet.
Sa ei saa soovitud lõpplahendust. Esimesel korral, kui sa trükid peale lahkuminekut otsingusse tema nime, ütled sa endale, et teed seda otsade kokkutõmbamiseks, kui see on siiski ainult vabandus. Nii kaua kui sa kerid tema seinal postituste voogu, ei liigu sa edasi.
Sa ei saa soovitud lõpplahendust.
Esimesel korral, kui sa trükid peale lahkuminekut otsingusse tema nime, ütled sa endale, et teed seda otsade kokkutõmbamiseks, kui see on siiski ainult vabandus.
Nii kaua kui sa kerid tema seinal postituste voogu, ei liigu sa edasi.
On olemas palju paremaid asju, mida sa teha võiksid. Mine kodust välja. Pane telefon ära. Tutvu kohaliku ööeluga. Loe raamatut. Mine trenni ja aja ennast vormi. Kutsu uus tüdruk välja. Mine hambaarsti juurde. Kõik need asjad on sada korda paremad kui Facebookis istumine ja eksi järgi luuramine.
On olemas palju paremaid asju, mida sa teha võiksid.
Mine kodust välja. Pane telefon ära. Tutvu kohaliku ööeluga. Loe raamatut. Mine trenni ja aja ennast vormi. Kutsu uus tüdruk välja. Mine hambaarsti juurde.
Kõik need asjad on sada korda paremad kui Facebookis istumine ja eksi järgi luuramine.
Postitusele kogemata "meeldib" panemine. Kõige hullem asi nimekirjas? See hetk, kui sa kogemata paned postitusele või pildile "meeldib", mida sa piilusid ja sa tead, et ta kohe märkab teavitust... Sa oled täiega vahele jäänud!
Postitusele kogemata “meeldib” panemine.
Kõige hullem asi nimekirjas? See hetk, kui sa kogemata paned postitusele või pildile “meeldib”, mida sa piilusid ja sa tead, et ta kohe märkab teavitust… Sa oled täiega vahele jäänud!
See ei ole su aega väärt. Mitte midagi head ei ole tulnud Facebookis eksi järgi luuramisest. Need, kes ei ole näinud eksi postitusi ja pilte, on palju parem olla.
See ei ole su aega väärt.
Mitte midagi head ei ole tulnud Facebookis eksi järgi luuramisest. Need, kes ei ole näinud eksi postitusi ja pilte, on palju parem olla.
Tegelikult ei pane see sind paremini tundma. Meie seast õnnelikumad inimesed on just need, kes on peale lahkuminekut edasi liikunud. Nad ei istu augus ega juurdle olnud suhte üle. Kui sa kulutad nädalas tunde tema piltide läbi kammimisele, siis sa ei ole õnnelik!
Tegelikult ei pane see sind paremini tundma.
Meie seast õnnelikumad inimesed on just need, kes on peale lahkuminekut edasi liikunud. Nad ei istu augus ega juurdle olnud suhte üle.
Kui sa kulutad nädalas tunde tema piltide läbi kammimisele, siis sa ei ole õnnelik!
   

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!