See tüdruk üritas endalt elu võtta. Aasta hiljem sai perekond teada, et motiiv peitus nende endi majas…

See tüdruk üritas endalt elu võtta. Aasta hiljem sai perekond teada, et motiiv peitus nende endi majas…

 

Micaela Kui Micaela oli 16-aastane, püüdis ta endalt elu võtta.
Micaela
Kui Micaela oli 16-aastane, püüdis ta endalt elu võtta.
Hiljem selgus, et Argentiina teismelist kuritarvitas se!ksuaalselt tema enda isa. Vägistamised algasid, kui tüdruk oli umbes nelja aastane ja sama süütu kui kaisukaru. Isal oli mängu gorilla ja tüdrukul oli väike karu. Isa ütles, et need kaks mänguasja on armukesed ja lubas tütrele õpetada, kuidas nendega mängida. Gorilla nimi oli Chicho ja karu nimi oli Heart. Tüdruk oli väike, kuid mäletas.
Hiljem selgus, et Argentiina teismelist kuritarvitas se!ksuaalselt tema enda isa.
Vägistamised algasid, kui tüdruk oli umbes nelja aastane ja sama süütu kui kaisukaru.
Isal oli mängu gorilla ja tüdrukul oli väike karu. Isa ütles, et need kaks mänguasja on armukesed ja lubas tütrele õpetada, kuidas nendega mängida. Gorilla nimi oli Chicho ja karu nimi oli Heart. Tüdruk oli väike, kuid mäletas.
12 aastat ei rääkinud Micaela sellest mitte kellelegi ja isa ahistas teda kogu selle aja. Kui ta vanemaks sai, hakkas ta ennast lõikuma. Tüdruk karjus, et vihkab isa ja lõikas ennast. Kuna isa hävitas tema elu ja ta ei saanud isale haiget teha, siis hakkas ta endale haiget tegema.
12 aastat ei rääkinud Micaela sellest mitte kellelegi ja isa ahistas teda kogu selle aja.
Kui ta vanemaks sai, hakkas ta ennast lõikuma. Tüdruk karjus, et vihkab isa ja lõikas ennast. Kuna isa hävitas tema elu ja ta ei saanud isale haiget teha, siis hakkas ta endale haiget tegema.
Lõpuks rääkis Micaela oma loo ära ja lõi Facebooki lehe: "For A Childhood Without Pain".
Lõpuks rääkis Micaela oma loo ära ja lõi Facebooki lehe: “For A Childhood Without Pain”.
Hoolimata kõigest suudab siiski Micaela unistada... Ta mõtleb õnnelikule tulevikule, perele... Ta kujutab endale ette olukordi, kuidas oleks võinud olla esimene suudlus esimese poisiga tema elus ning kuidas see oleks olnud tema nõusolekul. Kõige valusam tema jaoks ei olegi seksuaalne ahistamine, vaid isa põhjused. Ta nutab igapäev, nagu ta oleks isa kaotanud... nagu isa oleks surnud. Tema isa kasutas ära kõige väärtuslikumat asja, mis tal oli: tema süütust. Isa mängis tütre tunnetega.
Hoolimata kõigest suudab siiski Micaela unistada… Ta mõtleb õnnelikule tulevikule, perele… Ta kujutab endale ette olukordi, kuidas oleks võinud olla esimene suudlus esimese poisiga tema elus ning kuidas see oleks olnud tema nõusolekul. Kõige valusam tema jaoks ei olegi seksuaalne ahistamine, vaid isa põhjused. Ta nutab igapäev, nagu ta oleks isa kaotanud… nagu isa oleks surnud. Tema isa kasutas ära kõige väärtuslikumat asja, mis tal oli: tema süütust. Isa mängis tütre tunnetega.
Tüdruku usaldust oli kuritarvitatud ja tema isa kõnnib endiselt vabalt ringi. Kuid kõigest hoolimata, Micaela paraneb. Vahest ta mõtleb, kuidas oleks elu olnud, kui keegi oleks temasse uskunud siis, kui ta oli nelja aastane. Kuid miks peaks keegi uskuma 4-aastast jõmpsikat?
Tüdruku usaldust oli kuritarvitatud ja tema isa kõnnib endiselt vabalt ringi. Kuid kõigest hoolimata, Micaela paraneb.
Vahest ta mõtleb, kuidas oleks elu olnud, kui keegi oleks temasse uskunud siis, kui ta oli nelja aastane. Kuid miks peaks keegi uskuma 4-aastast jõmpsikat?

 

Lihtsalt õudne, mida lapsed peavad üle elama ja keegi ei usu neid…

   

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!