See näomask eemaldab võluväel laigud, akne armid ja kortsud juba peale teist kasutust!

See näomask eemaldab võluväel laigud, akne armid ja kortsud juba peale teist kasutust!

 

Parim näomask! Ilmselt olete kõik kasutanud poest ostetud näomaski ja ilma tulemusteta. Nüüd aga on akne ja kortsude palvetele on vastatud!
Parim näomask!
Ilmselt olete kõik kasutanud poest ostetud näomaski ja ilma tulemusteta. Nüüd aga on akne ja kortsude palvetele on vastatud!
 1/2 teelusikat kaneeli. Peale segu näole kandmist võid tunda kipitust. Ära muretse, koostisosad teevad oma maagiat!
1/2 teelusikat kaneeli.
Peale segu näole kandmist võid tunda kipitust. Ära muretse, koostisosad teevad oma maagiat!
1/2 teelusikat muskaatpähklit. Paljud inimesed on kogenud näos ärritust ja aknega seotud vaegusi, kuid selle kodus valmistatud maskiga neid enam probleeme enam ei ole. Su nägu on säravam.
1/2 teelusikat muskaatpähklit.
Paljud inimesed on kogenud näos ärritust ja aknega seotud vaegusi, kuid selle kodus valmistatud maskiga neid enam probleeme enam ei ole. Su nägu on säravam.
1 teelusika täis mett. Sa võid oma nahale panna orgaanilist mett või rohelist savi, nad mõlemad sisaldavad nahale vajalikke toitaineid. Mõlemat pidi on sinu nahk niisutatud ja tundub värske!
1 teelusika täis mett.
Sa võid oma nahale panna orgaanilist mett või rohelist savi, nad mõlemad sisaldavad nahale vajalikke toitaineid. Mõlemat pidi on sinu nahk niisutatud ja tundub värske!
1 teelusika täis sidrunimahla. Peale kõikide koostisosade lisamist ja segamist, lase segul seista umbes 30 minutit. Kui see põletab su nahka liialt, siis loputa see 10 minutoi pärast maha! Pese nahka seebi ja veega ning pane näole kreemi ja päikesekaitset (kui on päikeseline ilm).
1 teelusika täis sidrunimahla.
Peale kõikide koostisosade lisamist ja segamist, lase segul seista umbes 30 minutit. Kui see põletab su nahka liialt, siis loputa see 10 minutoi pärast maha! Pese nahka seebi ja veega ning pane näole kreemi ja päikesekaitset (kui on päikeseline ilm).

   

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!