See, kuidas sa koos oma partneriga magad, näitab teie suhte kohta nii mõndagi…

See, kuidas sa koos oma partneriga magad, näitab teie suhte kohta nii mõndagi…

 

Lusikaasendis magavad paarid on õnnelikud. See magamisasend on paarise seas üsna levinud. Nii koos kui lahtisem lusikaasend on märk heast ja tervest suhtest. Kui sa magad oma partneriga nii, siis ei ole vaja mitte millegi üle muretseda.
Lusikaasendis magavad paarid on õnnelikud.
See magamisasend on paarise seas üsna levinud. Nii koos kui lahtisem lusikaasend on märk heast ja tervest suhtest.
Kui sa magad oma partneriga nii, siis ei ole vaja mitte millegi üle muretseda.
Isik, kes võtab enda alla suurema osa voodist, on lihtsalt isekas. Probleem ilmselt ei alga ega lõppe voodis. Kui su partner magab nii, siis võib ta olla isekas ka elu teistes valdkondades.
Isik, kes võtab enda alla suurema osa voodist, on lihtsalt isekas. Probleem ilmselt ei alga ega lõppe voodis.
Kui su partner magab nii, siis võib ta olla isekas ka elu teistes valdkondades.
Alasti koos magamine aitab suhtes hoida sädet. Kui sa magad koos oma partneriga alasti, siis on see hea märk. Nahk naha vastas kontakt ei ole mitte ainult erootiline, vaid ka suurepärane viis leevendada päeva lõpus stressi.
Alasti koos magamine aitab suhtes hoida sädet.
Kui sa magad koos oma partneriga alasti, siis on see hea märk. Nahk naha vastas kontakt ei ole mitte ainult erootiline, vaid ka suurepärane viis leevendada päeva lõpus stressi.
See, kui lähedal on su pea voodipeatsile näitab, kas sa oled suhtes domineeriv või alandlikum pool. Voodipeatsile lähemal magav isik on domineeriv ja see, kes magab allpool, on alandlik.
See, kui lähedal on su pea voodipeatsile näitab, kas sa oled suhtes domineeriv või alandlikum pool.
Voodipeatsile lähemal magav isik on domineeriv ja see, kes magab allpool, on alandlik.
Mõned paarid magavad seljad koos. Kuigi see asend tundub üks vähem intiimseimaid viise magamiseks koos partneriga, siis tegelikult on see üks parimaid märke. See magamisasend näitab suhtes sõltumatust ja turvalisust.
Mõned paarid magavad seljad koos.
Kuigi see asend tundub üks vähem intiimseimaid viise magamiseks koos partneriga, siis tegelikult on see üks parimaid märke.
See magamisasend näitab suhtes sõltumatust ja turvalisust.
Paarid, kes magavad üksteise peal ja risti, on üsna harv nähtus. See on armas mõte, kuid ei ole nii praktiline ja ka suhte vaates hea asi. See on märk paari omavahelisest sõltuvusest.
Paarid, kes magavad üksteise peal ja risti, on üsna harv nähtus. See on armas mõte, kuid ei ole nii praktiline ja ka suhte vaates hea asi.
See on märk paari omavahelisest sõltuvusest.
Selline üksteise peal ja risti magamisasend on omane pigem värskematele paaridele. Pikemalt koos olnud paarid võivad magama jääda küll üksteise peal ja kehaosad ristis, kuid eralduvad teineteisest öö jooksul. See on märk kindlast ja turvalisest suhtest.
Selline üksteise peal ja risti magamisasend on omane pigem värskematele paaridele.
Pikemalt koos olnud paarid võivad magama jääda küll üksteise peal ja kehaosad ristis, kuid eralduvad teineteisest öö jooksul.
See on märk kindlast ja turvalisest suhtest.
Paarid, kes magavad pead lähestikku on tavaliselt sarnaselt mõtlevad inimesed. See magamisasend näitab suhtes valitsevat võrdsust.
Paarid, kes magavad pead lähestikku on tavaliselt sarnaselt mõtlevad inimesed.
See magamisasend näitab suhtes valitsevat võrdsust.
Magamisasend, kus üks partner jääb magama pea teise rinnal võib viitada armastuse taaselustamisele või tugevale kirele suhtes.
Magamisasend, kus üks partner jääb magama pea teise rinnal võib viitada armastuse taaselustamisele või tugevale kirele suhtes.

 

‘Kuidas sa magad koos oma partneriga võib näidata, kas teie suhe on terve või mitte…

   

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!