See, kuidas NÄPUGA osutad, räägib palju sinu ISIKSUSEST

See, kuidas NÄPUGA osutad, räägib palju sinu ISIKSUSEST

Näpuga näitamise viis räägib sinu isiksusest ning ütleb, milline partner sa suhtes oled.
Vaata pilti ja uuri järgi, mida see näitab Sinu isiksuse kohta…

1. Tugevalt suletud käsi, küljele suunatud

Julge ja praktiline isiksus. Järgib oma mõtteid ja seda, mida endale oluliseks peab. Meeldib asjadele läheneda intensiivselt, mis võib hirmutada inimesi, kes teda ei tunne.
Meeldib väljendada oma mõtteid ja tundeid vabalt ning otse. Vihkab, kui inimesed muudavad valetamisega asjad/olukorrad keeruliseks. See muudab ta hinnangute suhtes immuunseks. Ei looda teistele. Teatakse ka tugeva õiglustunde tõttu.

Armastab vabalt ja ei hooli piiride seadmisest. Otsib armusuhtest seiklust ja meeldib hoida asjad huvitavana. Samal ajal eelistab olla suhtes, mis aitab tal inimesena kasvada. Meeldib õppida oma kogemustest, olgu see hea või halb. Seetõttu ei taastu kaua halbadest kogemustest.

2. Tugevalt suletud käsi, allapoole suunatud

Intuitiivne isiksus. Meeldib teraselt jälgida asju ja olukordi enda ümber. Saladused ei jää tema eest kergesti varju ning inimesed tunnevad, et võivad teda usaldada.
Iseseisev ning üritab läheneda asjadele objektiivselt. Teab, et otsuste tegemisega kaasneb vastutus, mille eest ta ei põgene. Meeldib olla sõltumatu ja panustada teadmistesse. Lähedaste inimestega on väga avatud, avaldab arvamusi ja mõtteid. Kohtleb teadmisi austusega ja soovib selle järgi elada. See võimaldab palju kogeda ja sellest õppida.

Suhetes otsib tasakaalu ja stabiilsust. Teab turvatunde väärtust ja partner armastab teda selle eest. Pöörab tähelepanu detailidele, mis võimaldab teha armastatud inimestele kõige erilisemaid üllatusi. Meeldib veenduda, et väärib armastust mida saab ja see teeb temast väga armastusväärse partneri.

3. Osaliselt suletud käsi, allapoole suunatud

Meeldib olla ühenduses oma tunnete ja emotsioonidega. Hooliv inimene, kelles on palju empaatiat ja soovib teha asju õigesti.
Püüab näha inimestes parimat ning püüab ka ise parim olla. Isegi kui tuleb seista silmitsi raskustega, ei kaota ta lootust. Kui asjad paistavad süngena, siis kiire huumor ja vaimukus meenutavad talle, et kõik ei olegi nii hull. Sõbrad pöörduvad ta poole kui tunnevad, et ei saa oma probleemidega hakkama.
Südames on omakasupüüdmatu. Kuid samal ajal ei ole teda lihtne lollitada. Ta mitte ainult ei töötle infot enda ümber, vaid ka tajub emotsioone. Konfliktides on tasakaalukas ja rahulik. Kui teised alles õigustavad oma probleeme, on tal juba lahendused olemas.

Suhtes on empaatiline armastaja. Üritab alati oma partneri emotsionaalsete vajaduste jaoks olemas olla ja hooletusse jätmise üle reeglina ei kurdeta. On lahke isegi siis, kui südames on valus, mis on väga haruldane isikuomadus.

   

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!