SEE, kuidas käed rinnale ristad, paljastab nii mõndagi Sinu ISIKSUSE kohta…

SEE, kuidas käed rinnale ristad, paljastab nii mõndagi Sinu ISIKSUSE kohta…

Tuleb välja, et käte rinnale ristamine paljastab palju olulist Sinu isiksuse kohta ning seda, kuidas see mõjutab Sinu partnerlust.
Vaata pilti ja uuri järgi, milline tüüp oled sina.

TÜÜP 1 – Parem käsi nähtaval

Intuitiivne inimene, kes on sügavalt kooskõlas oma tunnetega ja teadlik ka väiksemast tuju muutustest enda ümber. Suudab ära arvata, mida inimesed mõtlevad ja tunnevad enne, kui ennast talle avavad.
Uskumatult loominguline inimene, kes mõtleb väljapoole kasti ja otsuse tegemisel usaldab oma sisetunnet. Sügavalt kaalutleb otsuse tegemist vaid siis, kui panused on liiga kõrged. Tema unikaalne lähenemine võimaldab märgata asju, mida enamik inimesi ei näe.
Äärmiselt empaatiline armastaja. Teeb kõik, et partneri emotsionaalsed vajadused oleks täidetud. Temast õhkub soojust ja on väga südamlik, mis tõmbab inimesi tema poole.

TÜÜP 2 – Vasak käsi nähtaval

Pragmaatiline inimene, kellele meeldib läheneda asjadele loogiliselt ja ei lase tunnetel oma otsustusvõimet segada. Enne otsuse tegemist meeldib probleeme hoolikalt analüüsida.
Sõprade seas on tuntud oma intelligentsi ja kiire taibu poolest. Paneb ruumi naerma oma sarkastiliste märkustega. Uskumatult terane ja näeb koheselt valesid läbi, mistõttu on inimestel teda raske tüssata või petta.
Leebe lähenemine kurameerimisel paneb inimesed temasse ülepeakaela armuma. Soravad külgelöömislaused ja lahe isiksus teevad temast üsna hea saagi. Partnerid suhtlevad temaga intellektuaalsel tasandil ja talle meeldivad sügavad vestlused nendega.

TÜÜP 3 – Mõlemad käed nähtaval

Enesekindel ja elus tugeva suunatajuga. Kindel endas ja oma otsustes. Tal on autoriteedi aura, mis inspireerib inimesi tema poole pöörduma nõuande saamiseks.
Loomulik liider. Suudab arvestada inimeste tunnete ja eriarvamustega ning jõuda lahenduseni, mis sobib kõigile. Uskumatult meeldiv oma otsekohese ja ausa käitumisviisiga. Räägib tõde lahkusega, pannes inimesed teda austama.
Suhtes võtab initsiatiivi, tehes tihti partneri jaoks läbimõeldud žeste nagu valmistades neile lemmik sööki või ostes neile lemmik lilli. Pingutab kõvasti, et suhe kestaks. Tal on tihti pikaajalised ja rahuludust pakkuvad suhted.

TÜÜP 4 – Mõlemad käed varjatud

On olemas ka neljas tüüp, mis ei ole nii levinud kui eelnevad kolm tüüpi. Hõlmab inimesi, kes peidavad käsi rinnale ristates.
Kipuvad olema introvertsed ja eelistavad peol vaiksemaid kohti. Liiguvad väikestes gruppides ning on sageli mures teiste heaolu pärast. Kõigeks valmis, et hoolitseda nende eest, kes abi vajavad.
Vahest võid muuta käte hoidmise stiili ja seda vastavalt tujule või olukorrale. Võib omaks võtta erinevaid poose ning peegeldavad segu erinevatest isiksuse tüüpidest.

   

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!