SEDA mõtleb Sinu kaaslane tegelikult, kui ta vaatab teist naist!

SEDA mõtleb Sinu kaaslane tegelikult, kui ta vaatab teist naist!

Mehed ja naised. Mehed ja naised on kindlasti erinevatelt planeetidelt ja see muutub aastatega aina selgemaks. Naised näiteks, saavad minna avalikku kohta nagu rand ja nautida seal oma kaaslase seltskonda nii, nagu nad oleks seal vaid kahekesi...
Mehed ja naised.
Mehed ja naised on kindlasti erinevatelt planeetidelt ja see muutub aastatega aina selgemaks.
Naised näiteks saavad minna avalikku kohta nagu rand ja nautida seal oma kaaslase seltskonda nii, nagu nad oleks seal vaid kahekesi…
 Mehed... Mehed seevastu aga on keskendunud bikiinidele, istmikutele ja rindadele, mis nende ümber õõtsuvad... See on nende jaoks nagu lõbustuspark!
Mehed…
Mehed seevastu aga on keskendunud bikiinidele, istmikutele ja rindadele, mis nende ümber õõtsuvad… See on nende jaoks nagu lõbustuspark!
Naise mõtted... Kui naine või tüdruksõber tabab meest vaatamas teisi naisi, siis tunneb ta ennast ohustatuna ja arvab, et mees alateadlikult võrdleb teda teiste naistega! Sellel hetkel hakkab naine/ tüdruksõber mõtlema, et mees ei ole temaga rahul ja võib ta maha jätta!
Naise mõtted…
Kui naine või tüdruksõber tabab meest vaatamas teisi naisi, siis tunneb ta ennast ohustatuna ja arvab, et mees alateadlikult võrdleb teda teiste naistega!
Sellel hetkel hakkab naine/ tüdruksõber mõtlema, et mees ei ole temaga rahul ja võib ta maha jätta!
Ei ole oluline... Kuid mees ei leia ALATI, et teine naine on atraktiivsem, vaid selline vaatamine on lihtsalt nende loomuses.
Ei ole oluline…
Kuid mees ei leia ALATI, et teine naine on atraktiivsem, vaid selline vaatamine on lihtsalt nende loomuses.
Ta tahab sind! Naine suudab mehe meeled üle võtta kui vaid sellel hetkel, kui ta vaateväljas on. Kui teine naine lahkub, on ta täiesti unustatud. Ta on mees ja seega huvitab teda ainult see, mis tema nina all on... kes oled SINA!. Seega, järgmisel korral kui sa näed meest vaatamas teist naist, siis las ta vaatab... sest ta on sinu päralt kohe, kui teine naine minema kõnnib!
Ta tahab sind!
Naine suudab mehe meeled üle võtta vaid sellel hetkel, kui ta vaateväljas on. Kui teine naine lahkub, on ta täiesti unustatud.
Ta on mees ja seega huvitab teda ainult see, mis tema nina all on… kes oled SINA!.
Seega, järgmisel korral kui sa näed meest vaatamas teist naist, siis las ta vaatab… sest ta on sinu päralt kohe, kui teine naine minema kõnnib!
   

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!