ROOTSI keeldus karistamast moslemist õpilasi grupiviisilise 14-aastase tüdruku vägistamise eest, sest “vägistaja on ka ohver”…

ROOTSI keeldus karistamast moslemist õpilasi grupiviisilise 14-aastase tüdruku vägistamise eest, sest “vägistaja on ka ohver”…

 

Pamela Geller’i info kohaselt keeldus Rootsi karistamast moslemist õpilasi grupiviisilise 14-aastase tüdruku vägistamise eest viidates, et “vägistajad on ka ohvrid”.
Gelleri artikkel:
Grupi vägistamine leidis aset 30.05.2016 Skane, Lõuna-Rootsis asuva kooli tualettruumis. Mõlemad poisid, Ajuub ja nimetu 15-aastane vägistasid ohvrit nii vaginaalselt kui ka oraalselt. Nad mõisteti detsembris süüdi. Ajuub’ile mõisteti 100 tundi noorsootööd + 24 kohtumist sotsiaaltöötajaga, et “õppida tegema paremaid otsuseid”.
15-aastane on Rootsi seaduse kohaselt liiga noor, et võtta kriminaalvastutusele ja lasti seetõttu vabaks.
Esimestel päevadel peale rünnakut ei julenud tüdruk nimega Tindra juhtunust rääkida oma emale ja kartis kooli tagasi minna. Noorim ründaja levitas mitu kuud ohvri kohta kuulujutte, nimetades teda “li**iks, kes müüb se!ksi raha eest”. Ta ähvardas tüdrukut ka vägivallaga.
Rootsi ametivõimud arvasid: “Ei ole mingit kohustust minna kooli ja kuulutada, et nende seas on õpilane, kes on süüdi vägistamises”.
“Kõik kolm olid sama kooli õpilased ja nad kõik on selles juhtumis omal moel ohvrid. Poiss, kes süüdi mõisteti, sai üsna karmi karistuse, mis teeb ka temast ohvri”.
Millises maailmas on selline loogika aktsepteeritav? Rootsi põhimõtted on täielik katastroof ja selllest tuleks teistel õppida.
Vägistaja ei ole kunagi ohver!!!

Rootsi õpetab jätkuvalt maailmale, kuidas EI peaks toimima.

 

 

 

 

   

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!