Rase 12-aastane tüdruk viidi haiglasse tema 40-aastase “abikaasa” poolt…

Rase 12-aastane tüdruk viidi haiglasse tema 40-aastase “abikaasa” poolt…

 

 40-aastane Hiina mees arreteeriti 12-aastase "abikaasa" rasestamises. Mees esitles noort tüdrukut kui oma 20-aastast abikaasat ning peale tüdruku haiglasse läbivaatusele toomist, arreteeriti ta süüdistatuna alaealise rasestamises. Siin lõhnab "eluaegse" järgi....
40-aastane Hiina mees arreteeriti 12-aastase “abikaasa” rasestamises. Mees esitles noort tüdrukut kui oma 20-aastast abikaasat ning peale tüdruku haiglasse läbivaatusele toomist, arreteeriti ta süüdistatuna alaealise rasestamises. Siin lõhnab “eluaegse” järgi….
Ühe haiglatöötaja kohaselt oli ilmselge, et tegemist oli lihtsalt lapsega. Kui tüdruk oli 3ndat kuud rase, siis viidi ta kontrolli naise poolt, kes väitis end olevat 12-aastase tüdruku ämm. Siis kahjuks ei seatud kahtluse alla fakti, et tegemist oli lapsega. Teisel korral ei arvestanud mees võimalusega, et kõik inimesed ei olegi nii rumalad. Seekord tüdrukut kontrolli viies märgati, et tegemist oli lihtlabase pedofiiliga. Mees korrutas medõdedele, et tõi tüdruku lihtsalt kontrolli ja tehku nad oma tööd ning et nad ei küsiks nii palju küsimusi. Täpselt sellist laadi asju ütleks üks 40-aastane mees, kes on lapse rasedaks teinud. Pärast asja uurimist avastas politsei, et tüdrukul puuduvad dokumendid ja kahtlustatakse, et tüdruk on kas röövitud või ostetud pruut Kagu-Aasiast.
Ühe haiglatöötaja kohaselt oli ilmselge, et tegemist oli lihtsalt lapsega.
Kui tüdruk oli 3ndat kuud rase, siis viidi ta kontrolli naise poolt, kes väitis end olevat 12-aastase tüdruku ämm. Siis kahjuks ei seatud kahtluse alla fakti, et tegemist oli lapsega.
Teisel korral ei arvestanud mees võimalusega, et kõik inimesed ei olegi nii rumalad. Seekord tüdrukut kontrolli viies märgati, et tegemist oli lihtlabase pedofiiliga.
Mees korrutas medõdedele, et tõi tüdruku lihtsalt kontrolli ja tehku nad oma tööd ning et nad ei küsiks nii palju küsimusi. Täpselt sellist laadi asju ütleks üks 40-aastane mees, kes on lapse rasedaks teinud.
Pärast asja uurimist avastas politsei, et tüdrukul puuduvad dokumendid ja kahtlustatakse, et tüdruk on kas röövitud või ostetud pruut Kagu-Aasiast.

 

Me elame maailmas, mis sõna otseses mõttes kubiseb haigetest inimestest…

   

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!