Puuduta oma varbaid ja sa saad teada, kas sul on südamega probleeme või mitte…

Puuduta oma varbaid ja sa saad teada, kas sul on südamega probleeme või mitte…

See lihtne meetod aitab sind selles küsimuses, sest äärmiselt oluline on teada, kas su süda on terve või mitte, et vältida südameatakki.

Viimased uuringud on näidanud, et inimestel, kes on painduvamad ja ulatavad oma varbaid katsuda, on terve süda. Selle meetodi jaoks tuleb istuda põrandale, jalad ette sirutada ja varbad üles suunata. Seejärel proovi kätega oma varbaid katsuda. Kui sa oled piisavalt painduv, et neid puudutada, siis tähendab see, et su süda on paindlik ja terve.
USA-s viidi läbi uuring, millest võtsid osa 526 osalejat, kes olid 20-83 aastased. Ajal kui nad üritasid oma varbaid puudutada, mõõdeti nende vererõhku ja veresooni ning jälgiti südame tegevust. Lõpuks leidis kinnitust, et südamehaigusega osalejad ei suutnud oma varbaid puudutada. See uuring leidis seose organismi ja arterite elastsuse vahel, eriti üle 40. aastaste osalejate vahel.
 
Proovi seda meetodit ja vaata, kas saad sirgelt istudes oma varbaid puudutada – kui saad, on su süda heas seisukorras, kui ei, siis oleks aeg külastada kardioloogi.

Oled sa kunagi mõelnud oma südame seisukorra üle?

 

 

   

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!