Poiss suri tunde hiljem peale ujumist. Hea teadmine meile kõigile!

Poiss suri tunde hiljem peale ujumist.  Hea teadmine meile kõigile!

Cassandra Jackson pani oma 10-aastase poja Johnny magama peale pikka ja lõbusat ujumise päeva sõpradega. Kuid see mida ta nägi teda äratama tulles, muutis tema elu igaveseks...
Cassandra Jackson pani oma 10-aastase poja Johnny magama peale pikka ja lõbusat ujumise päeva sõpradega. Kuid see mida ta nägi teda äratama tulles, muutis tema elu igaveseks…
Johnny suust tuli vahtu ja tal oli raskusi hingamisega. Cassandra läks paanikasse ja kiirustas kiirabisse. Arst sõnul koges tema poeg "kuiv uppumist".
Johnny suust tuli vahtu ja tal oli raskusi hingamisega. Cassandra läks paanikasse ja kiirustas kiirabisse. Arst sõnul koges tema poeg “kuiv uppumist”.
Selline seisund võib tekkida 72 tunni jooksul peale ujumisel allaneelatud veekogust. Vee allaneelamisel kopsud ärrituvad ja see võib põhjustada turset.
Selline seisund võib tekkida 72 tunni jooksul peale ujumisel allaneelatud veekogust. Vee allaneelamisel kopsud ärrituvad ja see võib põhjustada turset.
Tavaliselt põhjustab seda väga väike kogus vett ja sõltub kopsude võimest anda kehale hapniku peale allaneelatud vett. Peale lapse ujumast tulekut võiks jälgida neid märke ja kui märkate 72 tunni jooksul mõnda neist, viige ta kohe haiglasse.
Tavaliselt põhjustab seda väga väike kogus vett ja sõltub kopsude võimest anda kehale hapniku peale allaneelatud vett.
Peale lapse ujumast tulekut võiks jälgida neid märke ja kui märkate 72 tunni jooksul mõnda neist, viige ta kohe haiglasse.
   

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!