Piinlikud tõed MEESTE kohta, mida NAISED teadma peavad…

Piinlikud tõed MEESTE kohta, mida NAISED teadma peavad…

Mehed ja naised on erinevad ning erinevad on ka mõtlemine, tegutsemine ja käitumine.
Fakte meeste kohta, mis võivad olla piinlikud, kuid naised peavad teadma….

1. Mehed on territoriaalsed
Mehed on väga territoriaalsed ja nad teevad kõik, et kaitsta seda, mida nad enda omaks peavad. See tähendab, et nad võivad olla väga kaitsvad ja mõnikord olla ka tõeliselt omandihimulised.
See ei tähenda seda, et ta üritab sind endaga siduda, vaid seda, et ta peab sind oma elus tähtsaks ja vajab sind enda lähedale.
2. Mehed ka klatšivad!
Mehed räägivad taga sama palju kui naised, ehkki erinevates küsimustes. Klatš võib olla ükskõik mille kohta, kuid mehi silmas pidades, võetakse enamus klatši tögamisena ja ei mõelda sellega midagi halba.
Neile meeldib rääkida inimestest, kuid üldises plaanis ja mitte kurjade kavatsustega, vaid lõbu eesmärgil.
3. Mehed unustavad asju
Mehed unustavad asju nagu sünnipäevad, tähtpäevad jne., kuid mitte sellepärast, et nad tahavad, vaid seetõttu, et kuupäevad ei ole nende jaoks prioriteedid.
See ei tähenda, et ta ei armasta oma naist või ei hooli, vaid nad lihtsalt ei usu, et kuupäevade mäletamine on armastuse näitamise viis.
4. Mehed armastavad sporti
Meestele meeldivad “meeste asjad”. Sport on üks meeste asjadest, mis on nende psüühikasse sisse kodeeritud.
Isegi kui meesterahvale sport ei meeldi, on seal ikka midagi – näiteks autod, puidutöö jne. – mis tekitab temas erakordset kirge ning ta vajab sellele pühendumiseks aega iseendale.
5. Mehed peavad saama väljas käia
Mehed suhtlevad naistest erinevalt. Kui naistel on tutvusringkond, kus nad saavad auru välja lasta ja vabalt rääkida, siis mehed oma tunnete osas nii verbaalsed ei ole.
Seetõttu meeldib neile aega veeta koos oma meessõpradega, kus nad ei räägi tunnetest, vaid lasevad frustratsiooni välja läbi nalja ja tögamise ning võib olla ka mõne joogi abil.
6. Mehed väljendavad ennast erinevalt
Naised on eneseväljenduses paremad kui mehed. Enamus mehed võivad teha ja rääkida palju, kuid muutuvad kidakeelseks, kui asi puudutab emotsioonide väljendamist.
Mehed väljendavad ennast läbi tegevuste ja kui jälgida nende käitumist, annab see nende tunnete kohta parema ülevaate kui sõnad.
7. Mehed armastavad teistmoodi
Mehed ja naised armastavad erinevalt. Mehed pigem tegutsevad, kui kasutavad sõnu. See tähendab, et maagiliste sõnade ütlemise asemel teevad nad sinu jaoks ilma ütlemata väikeseid asju.
Nad näitavad Sulle armastust läbi oma tegude ja väikeste asjade.
   

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!