Nõuandeid meestele, kuidas naist paremini mõista

Nõuandeid meestele, kuidas naist paremini mõista

Vajad abi, et mõista oma tüdruksõpra? Üritad aru saada, miks su naine vahest ärritub su peale? Mehed – lugege neid nõuandeid ja lähtuge päriselt ka sellest… Siin on 15 nõuannet, mis aitavad teil naisi paremini mõista.

1. Naised kardavad tagasilükkamist rohkem, kui sina

Niisiis, ole mees ja kutsu meid esimesena välja, palun.

1

2. Naised ei suuda tekkinud emotsioone maha raputada

Naised lihtsalt ei suuda koju jõudes lahti lasta asjadest, mis neile päeva jooksul stressi tekitasid või ärritasid. Nad ei oska vabaks lasta ja lõõgastu peale tööd nii, nagu mehed seda suudavad. Naised tunnevad kõiki emotsioone – kogu aeg.  Niisiis, lõpetage ütlemine, et saa üle ning olge temaga hea ja kannatlik.

2

3. Naised ei taha, et sa selle korda ajaksid – nad tahavad, et sa lihtsalt kuulaks

Meestele meeldib probleeme lahendada – nad püüavad probleemist aru saada, seda paranadada ja edasi liikuda. Naistele meeldib sellest rääkida, juurelda erinevate võimaluste üle ja nad lihtsalt tahavad, et sa kuulaks teda. Ärge üritage suud avada – lihtsalt kuulake.

3

4. Ei ole vahet, mida sa ütled – tähtis on, kuidas ta end tunneb

Sa võid ju talle öelda, et ta näeb kena välja, kuid tema tunneb ennast hoolimata öeldust ikkagi koguka ja koledana. Tähtsam ütlemisest on panna ta ennast kaunina tundma.

4

5. Mehed kasutavad loogikat, naised emotsioone

See ei tähenda, et teie naine ei kasutaks kunagi loogikat – kasutab küll ja sageli. Aga naised on ka rohkem altid tegema otsuseid ja asju lähtuvalt, kuidas nad ennast tunnevad, mitte mis loogiliselt mõistlik oleks. Püüa teda mõista ja ära halvusta, kui ta teeb midagi emotsiooni ajendil.

5

6. Nõustu, et kõik naised on erinevad

Vaatamata sellele, et naistel on palju ühiseid bioloogilisi omadusi, siis tuleb ikkagi meeles pidada, et iga naine on erinev. Üldistamine mitte ainult ei näita teid võhikuna, vaid peegeldab ka lugupidamatust naistesse ja nende mitte hindamist.

6

7. Jälgige teda

Jälgige teda tähelepanelikult. Üks naine võib paljastada oma olemuse koheselt, teine võib näidata endast konkreetseid külgi alles siis, kui suhe areneb ja ta teid rohkem usaldama hakkab.

7

8. Olge peenetundeline

Naistel on menstratsioon kord kuus keskmiselt mõned päevad. Menstruaaltsükkel mõjutab igat naist erinevalt ning võib põhjustada tuju muutusi, hormoonide kõikumist, füüsilist valu, unisust, iiveldust, söögiisu suurenemist ja kõrgendatud emotsionaalsust. Kui mõned naised kogevad vähe valu või ei esine seda üldse, siis teised on sellel ajal voodis maas. Ärge alahinnake menstruaaltsükli füüsilist koormust.

8

9. Mõtle, mida sa ütled

Naised mäletavad kaua asju, millel on emotsionaalne tähendus. Ole ettevaatlik ja mõtle, mida sa ütled talle tüli käigus, sest ta ei pruugi seda kunagi unustada.

9

10. Pea meeles, et naised on võitlushimulised

Kas sa teadsid, et naised löövad ennast ülesse, et teistele naistele muljet avaldada, mitte meestele? Naised võistlevad üksteisega kõikidel elualadel. Jätke see endale meelde järgmiseks korraks, kui teil tekib kiusatus võrrelda ühte naist teisega.

 

14

11. Ole viisakas, mitte üleolev

Isegi visahingeline feminist hindab seda, kui sa hoiad talle ust lahti või pakud, et maksad ise õhtusöögi eest. Kuigi ta ei pruugi sul lasta maksta, aga žest kui selline on ikkagi hinnatud.

11

12. Ta ei ole su ema

Naistele ei meeldi mängida ema oma meestele, nii et võta osa vastutusest. Naistele meeldib, kui nende eest hoolitsetakse. Niisiis, ära looda kodutöödes naisele ning tee vahest midagi erilist, et teda hellitada!

12

13. Tahad teda paremini mõista? Küsi talt küsimusi

Naistele meeldib rääkida ja neile meeldib olla mõistetud. Kui te lasete neil väljendada oma emotsioone ja mõtteid, teenite boonuspunkte tema silmis.

13

14. Kui ta vastab „mitte midagi“ küsimusele mis viga on… siis ta tavaliselt valetab

Naistele meeldib teeselda, et nad saavad asjadega hakkama ja hiljem vihastavad su peale ilma põhjuseta. Uurige talt seni, kuni te mõistate probleemi olemust, et vältida suurt tormi.

15. Sa tead, et ta on vihane, kui ta alustab lauset: „Naljakas kuidas…“

Olge valmis…sest 99.9% on võimalus, et see ei olnud tema meelest üldse naljakas. Mitte üldse kohe!

 

 

   

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!