Norra naine sünnitas elevandi beebi… Uskumatu!

Norra naine sünnitas elevandi beebi… Uskumatu!

 

Miljonid hindud kõikjalt on alustanud palverännakut Norra pärast seda kui Norra paar hiljuti sünnitas pool-inimese/pool-elevandi hübriidi. Hindud usuvad, et tegemist on kuulsa Jumala Ganesha reinkarnatsiooniga. Alexandar ja Lola Andersen'id tahtsid oma last hoida maailma eest saladuses, kuid üsna varsti hakkasid levima lapse pildid koos perekonna identiteediga meediasse. Andersen'idest said Indias kuulsused. Perekond aga soovib, et nad lõpetaks nende kodu ümber olemise ja et nad rahule jäetaks, sest nad on läbielanud üsna palju. Nende laps näeb välja nagu elevant! Nad ei soovi saada nendelt inimestelt enam ühtegi korvi. Kui küsiti lapse nime kohta, siis isa Alexandar vastas nii: "Me ei ole talle nime andnud. Kui olla ausad, me kutsume teda lihtsalt olendiks ja hoiame keldris. Jah, me hoiame teda keldris ja toidame teelt korjatud kraamiga. Me võime ta müüa ka Indiasse. Nemad ilmselt lasevad tal elada Taj Mahal'is".
Miljonid hindud kõikjalt on alustanud palverännakut Norra pärast seda kui Norra paar hiljuti sünnitas pool-inimese/pool-elevandi hübriidi. Hindud usuvad, et tegemist on kuulsa Jumala Ganesha reinkarnatsiooniga.
Alexandar ja Lola Andersen’id tahtsid oma last hoida maailma eest saladuses, kuid üsna varsti hakkasid levima lapse pildid koos perekonna identiteediga meediasse. Andersen’idest said kuulsused Indias.
Perekond aga soovib, et nad lõpetaks nende kodu ümber olemise ja et nad rahule jäetaks, sest nad on läbielanud üsna palju. Nende laps näeb välja nagu elevant! Nad ei soovi saada nendelt inimestelt enam ühtegi korvi.
Kui küsiti lapse nime kohta, siis isa Alexandar vastas nii: “Me ei ole talle nime andnud. Kui olla ausad, me kutsume teda lihtsalt olendiks ja hoiame keldris. Jah, me hoiame teda keldris ja toidame teelt korjatud kraamiga. Me võime ta müüa ka Indiasse. Nemad ilmselt lasevad tal elada Taj Mahal’is”.

Internetiavarustes levib siis selline lugu ja pildid…

   

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!