Need rõvedad elukad võivad elada sinu näos!

Need rõvedad elukad võivad elada sinu näos!

 

Näo lestad. Näo lestad on ilmselt kõige vastikum asi, millest sa üldse midagi kuulda tahad. Nad elavad sinu NÄOS aastaringselt ja paljunevad.
Näo lestad.
Näo lestad on ilmselt kõige vastikum asi, millest sa üldse midagi kuulda tahad. Nad elavad sinu NÄOS aastaringselt ja paljunevad.
Teadlased räägivad, et iga ripsmekarva kohta on su näos vähemalt kaks lesta. Põhimõtteliselt võib sinu näos hetkel elada neid elukaid sadu või tuhandeid. Lesti on kõige rohkem näol, eriti ninal. Lestade hulk nahas on kõige väiksem lastel ja noorukitel ning suurim keskealistel ja vanadel inimestel. Normaalse immuunsuse korral on lesti nahas vähe. Lestad kuuluvad normaalse naha mikrofloora hulka. Mõnikord, kui nad hakkavad liigselt paljunema, võivad nad põhjustada nahapõletikku.
Teadlased räägivad, et iga ripsmekarva kohta on su näos vähemalt kaks lesta. Põhimõtteliselt võib sinu näos hetkel elada neid elukaid sadu või tuhandeid.
Lesti on kõige rohkem näol, eriti ninal. Lestade hulk nahas on kõige väiksem lastel ja noorukitel ning suurim keskealistel ja vanadel inimestel. Normaalse immuunsuse korral on lesti nahas vähe. Lestad kuuluvad normaalse naha mikrofloora hulka. Mõnikord, kui nad hakkavad liigselt paljunema, võivad nad põhjustada nahapõletikku.
Usutakse, et nad on ämblikute sugulased, kuna mikroskoobi all moodustub kaheksa jalaga olendi kuju.
Usutakse, et nad on ämblikute sugulased, kuna mikroskoobi all moodustub kaheksa jalaga olendi kuju.

 

….

   

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!