Need 5 tähemärki panevad Sind KAHETSEMA, et neist LAHKU läksid….

Need 5 tähemärki panevad Sind KAHETSEMA, et neist LAHKU läksid….

Need on tähemärgid, kes ei võta lahkuminekut kergelt. Mitte sellepärast, et nad kavatseks kuidagi kätte maksta, vaid tahavad sind tundma panna seda, mida ise tunnevad.
Need 5 tähemärki panevad Sind kahetsema fakti, et neist üldse lahku läksid.

1. VÄHK
Vähk on tähemärkide seast tõenäoliselt kõige emotsionaalsem. Nad tunnevad valu nii intensiivsel tasemel, mida paljud inimesed välja ei kannataks. Vähk on uskumatult tundlik ja saab kergesti haiget. Sellepärast on tal raske ennast avada ja riske võtta. Ükskõik, kellest ta lahku läheb, sureb osake tema sees. Sa hakkad endal süüd tundma.

2. KAALUD
Peamine põhjus, miks sa kahetsed Kaaludest lahkuminekut on fakt, et Kaalud on suurepärased inimesed, kellega koos olla. Lastes Kaaludel minna, kaotad võimaluse suurepärasele elule koos temaga. Ta on väga karismaatiline ja võluv olend, kes alati hoolitseb sinu huvide eest. Nad on isetud ja oleks rumalus tal minna lasta.

3. SKORPION
Skorpioniga suhe võib tunduda esmapilgul raske. Kuid hetkest, mil ta sulle ennast avab, tead, et ta on Sinu jaoks alati olemas ja võid talle  loota. Skorpionil on raske olla teiste ees haavatav ja kui lähed Skorpionist lahku, võtab ta seda reetmisena. Võivad muutuda kättemaksuhimuliseks.

4. AMBUR
Amburist lahkuminekut hakkad tõeliselt kahetsema, sest su elu muutub palju igavamaks ja etteaimatavaks. Mõistad Amburiga suhte väärtust alles siis, kui ta Sinu elust puudub.

5. KALAD
Kui Kalad armuvad, panevad nad kõik lootused ja unistused sinusse. Seega, kui otsustad temast lahku minna, ei saa sa oodata, et nad sellele lahkelt reageeriks. Nad tahavad palju vastuseid. Kuid lõpuks, kui Kaladest loobud, oled tema jaoks automaatselt surnud.

   

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!