Need 4 tähemärki on kõige LOJAALSEMAD….

Need 4 tähemärki on kõige LOJAALSEMAD….

Need tähemärgid kipuvad vajama ja ihaldama pikka stabiilset suhet.
See aga ei tähenda, et kõik on alati oma partnerile lojaalsed…

KAALUD

Kaalud on rahu otsijad. Kaaludele meeldib oma kaaslast meeles pidada väikeste üllatutega ning hoiab selliselt alal armastust ja kirge. Kaaludel kulub palju aega oma kaaslase armastamise peale ja seetõttu ei lähe (ega tahagi) ta mujalt otsima.

SÕNN

Sõnnil on oma moraalikoodeks ja ta jääb ükskõikseks igasuguste väliste tegurite suhtes. Suhtes on ta aus, lojaalne ja pigem tõsine. Oma kaaslaselt ootab ta samasugust tõsist ellusuhtumist. Sõnn ei peta oma kaaslast, sest see ei sobi tema põhimõtetega.

VÄHK

Vähi jaoks on kõige olulisem tema perekond, kelle nõudmised rahuldab ta esmajärjekorras. Vähk peab oma kaaslast omandiks ning ootab talt samasugust truudust ja lojaalsust, nagu ta ise annab. Ta vajab kindlustunnet, mida saab talle pakkuda vaid tema pere. Mille jaoks siis seda lõhkuda?

KALJUKITS

Nii nagu tööl, töötab Kaljukits ka eraelus selle nimel, et asjad läheks paremaks. Kaljukits ei ole allaandja ega ringi vaataja, sest tal ei ole selle jaoks aega, ega tahtmist. Kaljukits on ka konservatiivne, kellele on tähtsad vanad traditsioonid ja nendest kinni pidamine.

   

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!