Need 4 TÄHEMÄRKI on 2019. aastal kõige avatumad ARMASTUSELE

Need 4 TÄHEMÄRKI on 2019. aastal kõige avatumad ARMASTUSELE

Kui oled keegi, kes on mõnda aega ihalenud armastuse järgi, siis on Sul põhjust rõõmustada. Sul on palju võimalusi armastust enda ellu meelitada. Veendu, et silmakatted on eemaldatud.
Kasuta võimalusi ja võta neist alati maksimum. Siin on tähemärgid, kes on 2019. aastal kõige avatumad armastusele.

1. JÄÄR (21.03 – 19.04)
Jääral on isiksus, mis otsib alati lõbusat ja nauditavat aega ning just selline mõtteviis töötab sellel aastal tema kasuks. Jäär on keegi, kes on alati valmis seiklusteks ja uuteks kogemusteks. Just seetõttu osutub see aasta Jäärale väga soodsaks. Jäär saab täiendavat motivatsiooni armastuse püüdmiseks ja see tasub talle 2019. aastal ära.
Veendu, et keelatud asjadega üle ei pingutaks. Jäär ei tohiks olla armastuses hooletu, ega maksimumi pingutades ennast läbi põletada.

2. KAKSIKUD (21.05 – 20.06)
Kaksikud on loomult uudishimulik tähemärk. Otsib alati võimalusi sukelduda uutesse kogemustesse ning avastada uusi kohti ja kohtuda uute inimestega. Tahab olla avatud uutele väljavaadetele ja erinevatele kultuuridele. See on Kaksikutele hea, sest tema flirtimise oskused on sellel aastal väga tugevad. Kaksikutel tekib võimalus kohtuda paljude inimestega ja esitleda neile kõiki oma romantilisi oskusi.
Veendu, et Sa ei kaota mõne aja pärast fookust. Kalduvus liiga kergesti tüdineda.

3. LÕVI (23.07 – 22.08)
Lõvil on alati tõmme armastuse ja romantika draamadesse. Seepärast on 2019 Lõvi aasta. Lõvi tõmbab rambivalguse poole ja ta kindlasti särab, sest see on tema mugavustsoon.
Lõvil tuleb tõeliselt õnnelik 2019. aasta ja võtmesõnaks on seksapiilsus.
Veendu, et võtad aega. Ära kiirusta mitte millessegi. Hoia võimalused avatud ja ära torma. Kõige parem on, et enne veendud asjades ja alles siis teed lõpliku otsuse.

4. AMBUR (22.11 – 21.12)
Amburi armuelu muutub sellel aastal kindlasti aktiivsemaks. 2019. aasta toob Amburile selles valdkonnas kaasa palju õnne. Amburil on lõbus ja ta naudib elu ning kõik see paistab välja Amburi näost. On ilmselge, et ta on õnnelik.
Ja kogu see õnn muudab Amburi väga atraktiivseks.

   

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!