Naine läks kohtingule SELLE mehega… Mille leidis politsei hiljem prügikastist, oli šokeeriv!

Naine läks kohtingule SELLE mehega… Mille leidis politsei hiljem prügikastist, oli šokeeriv!

 

Politsei avastas kadunud naise kehaosad. Seattle politsei arreteeris kohaliku 37-aastase Robert Charlton'i peale seda, kui prügikastist leiti kolm kehaosa, mis kuulusid naisele, kellega teda viimati kohtingul nähti. Hiljem tuvastati, et leitud kehaosad kuulusid kadunud naisele, Ingrid Lyne'ile, Rentoni elanikule ja kolme lapse emale.
Politsei avastas kadunud naise kehaosad.
Seattle politsei arreteeris kohaliku 37-aastase Robert Charlton’i peale seda, kui prügikastist leiti kolm kehaosa, mis kuulusid naisele, kellega teda viimati kohtingul nähti.
Hiljem tuvastati, et leitud kehaosad kuulusid kadunud naisele, Ingrid Lyne’ile, Rentoni elanikule ja kolme lapse emale.
Ingrid Lyne oli mõrvatud. Charlton võeti kohe vahi alla süüdistatuna 40-aastase Lyne mõrvas, kes oli lähedal asuva Seattle haigla medõde.
Ingrid Lyne oli mõrvatud.
Charlton võeti kohe vahi alla süüdistatuna 40-aastase Lyne mõrvas, kes oli lähedal asuva Seattle haigla medõde.
Lyne leiti avalikustamata majaomaniku prügikastist ja teda oli lihtne identifitseerida, kuna üks kehaosadest, mis leiti, oli tema pea.
Lyne leiti avalikustamata majaomaniku prügikastist ja teda oli lihtne identifitseerida, kuna üks kehaosadest, mis leiti, oli tema pea.
Sõbrad otsisid sotsiaalmeedia vahendusel abi. Sõbrad teatasid Rentoni politseile Lyne kadumisest laupäeval, Seattle äärelinna lähedusest. Sõbrad hakkasid muretsema ja proovisid tuvastada tema asukohta sotsiaalmeedia vahendusel. Nad panid üles pildi Lyne'st, mis aitaks sõna levitada. Üksikema oli väidetavalt läinud Seattle meremeeste pesapalli mängule koos mehega, kellega ta oli tutvunud internetis. Kommentaarid sotsiaalmeedias kinnitasid , et naise kaaslaseks oli tõepoolest Charlton. Mees tabati üsna pea. Lyne'i kirjeldati kui head ema ja lahket naabrit. Loodetavasti saab õiglus jalule!
Sõbrad otsisid sotsiaalmeedia vahendusel abi.
Sõbrad teatasid Rentoni politseile Lyne kadumisest laupäeval, Seattle äärelinna lähedusest.
Sõbrad hakkasid muretsema ja proovisid tuvastada tema asukohta sotsiaalmeedia vahendusel. Nad panid üles pildi Lyne’st, mis aitaks sõna levitada. Üksikema oli väidetavalt läinud Seattle meremeeste pesapalli mängule koos mehega, kellega ta oli tutvunud internetis. Kommentaarid sotsiaalmeedias kinnitasid , et naise kaaslaseks oli tõepoolest Charlton.
Mees tabati üsna pea. Lyne’i kirjeldati kui head ema ja lahket naabrit. Loodetavasti saab õiglus jalule!

See peaks olema hea teadmine ja õppetund kõigile, kuidas teinekord võib lõppeda internetitutvus. Äärmuslik, kuid parem karta kui kahetseda!

   

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!