Naine ilmus enda matustele, et hirmutada oma abikaasat, kes oli maksnud tema tapmise eest…

Naine ilmus enda matustele, et hirmutada oma abikaasat, kes oli maksnud tema tapmise eest…

Vot siis selline “õnneliku” lõpuga hirmus lugu…

Mees sai elu suurima šoki, kui naine, kelle tapmise eest ta maksis, ilmus matustele. Balenga Kalala palkas grupi palgamõrvareid, kes pidid tapma tema abikaasa Noela Rukundo, kui nad külastasid naise kodumaad Burundi't 2015. aasta alguses. Palgamõrvarid ei plaaninud naist mõrvata, sest nad ei uskunud naiste tapmisse ning ühtlasi tundsid nad ka naise venda. Küll aga jätsid nad endale mehe makstud raha ja teatasid mehele, et naine on surnud. Palgamõrvarid lasid naise vabaks, kui mitte enne, kui olid talle andnud mobiiltelefoni, Kalala'ga toimunud telefonivestluste salvestised ja tehtud makse 7000$ tšeki.
Mees sai elu suurima šoki, kui naine, kelle tapmise eest ta maksis, ilmus matustele.
Balenga Kalala palkas grupi palgamõrvareid, kes pidid tapma tema abikaasa Noela Rukundo, kui nad külastasid naise kodumaad Burundi’t 2015. aasta alguses.
Palgamõrvarid ei plaaninud naist mõrvata, sest nad ei uskunud naiste tapmisse ning ühtlasi tundsid nad ka naise venda. Küll aga jätsid nad endale mehe makstud raha ja teatasid mehele, et naine on surnud. Palgamõrvarid lasid naise vabaks, kui mitte enne, kui olid talle andnud mobiiltelefoni, Kalala’ga toimunud telefonivestluste salvestised ja tehtud makse 7000$ tšeki.
22.02.2015 astus Noela enda matustel vastamisi oma abikaasaga. Kui naine märkas Kalala't lahkumas, astus ta oma autost välja ja nägi, kuidas mees õudusega oma peast kinni haaras. Mees ei uskunud oma silmi ja arvas, et tegemist on kummitusega. Mees puudutas naise õlga, et veenduda tema ehtsuses. Mees oli peale seda hüppama ja karjuma hakanud.
22.02.2015 astus Noela enda matustel vastamisi oma abikaasaga. Kui naine märkas Kalala’t lahkumas, astus ta oma autost välja ja nägi, kuidas mees õudusega oma peast kinni haaras.
Mees ei uskunud oma silmi ja arvas, et tegemist on kummitusega. Mees puudutas naise õlga, et veenduda tema ehtsuses ja peale seda hakkas hüppama ja karjuma.
Paar kohtus 11 aastat tagasi kohe, kui Noela tuli Burundi'st Austraaliasse. Kalala oli põgenik Kongo Demokraatlikust Vabariigist ja neil oli sama sotsiaaltöötaja, kes neid jalule aitas. Nad armusid, kolisid Melbourne'i ja said kolm last. Noela kutsus politsei. Kalala mõisteti süüdi ja saadeti vangi 9. aastaks mõrvale õhutamise eest. Noela ütles, et Kalala püüdis teda tappa, kuna arvas, et plaanib ta maha jätta teise mehe pärast - süüdistus, mida naine ise eitab.
Paar kohtus 11 aastat tagasi kohe, kui Noela tuli Burundi’st Austraaliasse.
Kalala oli põgenik Kongo Demokraatlikust Vabariigist ja neil oli sama sotsiaaltöötaja, kes neid jalule aitas.
Nad armusid, kolisid Melbourne’i ja said kolm last.
Noela kutsus politsei. Kalala mõisteti süüdi ja saadeti vangi 9. aastaks mõrvale õhutamise eest. Noela ütles, et Kalala püüdis teda tappa, kuna arvas, et plaanib ta maha jätta teise mehe pärast – süüdistus, mida naine ise eitab.
   

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!