Nad olid kõige haruldasemad kolmikud maailmas… Kuidas näevad nad välja täna?

Nad olid kõige haruldasemad kolmikud maailmas… Kuidas näevad nad välja täna?

 

Maagiline kolmik Kolmikute saamine on üsna põnev kogemus ükskõik kelle jaoks, kuid Mackenzie, Macy ja Madeline Garrison'ide lugu on tavapärasest veidi erinev ja hämmastav.
Maagiline kolmik
Kolmikute saamine on üsna põnev kogemus ükskõik kelle jaoks, kuid Mackenzie, Macy ja Madeline Garrison’ide lugu on tavapärasest veidi erinev ja hämmastav.
 Haruldane juhtum On olemas ainult üks samasugune juhtum maailmas, kus kolmikud sündisid ja kaks neist olid kokkukasvanud kaksikud. Mackenzie'le ja Macy'ile ellujäämise lootust ei antud, kuid kõigi hämmastuseks elasid nad siiski üle kaks esimest kriitilist elupäeva.
Haruldane juhtum
On olemas ainult üks samasugune juhtum maailmas, kus kolmikud sündisid ja kaks neist olid kokkukasvanud kaksikud.
Mackenzie’le ja Macy’ile ellujäämise lootust ei antud, kuid kõigi hämmastuseks elasid nad siiski üle kaks esimest kriitilist elupäeva.
Värsked vanemad Kuna kolmikute bioloogiline ema ei saanud nende eest hoolitseda, siis avaldas soovi kolmikuid adopteerida Garrison'i perekond. Jeff ja Darla Garrison'il oli juba kolm poega ja olid üliõnnelikud perekonna suurendamise üle.
Värsked vanemad
Kuna kolmikute bioloogiline ema ei saanud nende eest hoolitseda, siis avaldas soovi kolmikuid adopteerida Garrison’i perekond. Jeff ja Darla Garrison’il oli juba kolm poega ja olid üliõnnelikud perekonna suurendamise üle.
Eraldamine Võeti vastu otsus, et kaksikud lahutatakse teineteisest. Seda selleks, et nad saaks parima võimaluse iseseisvaks eluks. Tehtava operatsiooni lihtsustamiseks tuli enne kaksikute nahka venitada ekspandri abil. Peale 24 tunnist protseduuri suudeti Mackenzie ja Macy teineteisest eraldada. Kumbki laps jäi küll ühe jalaga, kuid said endale eritellimuse põhjal valmistatud proteesid. Füsioteraapia aitab tüdrukutel kohaneda nii, et nad vajaks vähem abi.
Eraldamine
Võeti vastu otsus, et kaksikud lahutatakse teineteisest. Seda selleks, et nad saaks parima võimaluse iseseisvaks eluks.
Tehtava operatsiooni lihtsustamiseks tuli enne kaksikute nahka venitada ekspandri abil. Peale 24 tunnist protseduuri suudeti Mackenzie ja Macy teineteisest eraldada.
Kumbki laps jäi küll ühe jalaga, kuid said endale eritellimuse põhjal valmistatud proteesid. Füsioteraapia aitab tüdrukutel kohaneda nii, et nad vajaks vähem abi.
Kaks aastat hiljem... Peale pikka ja emotsionaalset kahte aastat said Darla ja Jeff lõpuks ametlikult kolme tüdruku hooldusõiguse ning sellega suurendasid oma imelist perekonda.
Kaks aastat hiljem…
Peale pikka ja emotsionaalset kahte aastat said Darla ja Jeff lõpuks ametlikult kolme tüdruku hooldusõiguse ning sellega suurendasid oma imelist perekonda.
Õnnelikud ja terved Nüüd on tüdrukutel kena kodu Iowa's ja neil on seal päris oma hobune. Tüdrukud on õnnelikud ja terved. Ka oma abi liikumisvahendiga muutuvad nad iga päev aina osavamaks. Nende kolme väikese inimese lugu on kõigele vaatamata õnneliku lõpuga.... Südantsoojendav!
Õnnelikud ja terved
Nüüd on tüdrukutel kena kodu Iowa’s ja neil on seal päris oma hobune. Tüdrukud on õnnelikud ja terved. Ka oma abi liikumisvahendiga muutuvad nad iga päev aina osavamaks.
Nende kolme väikese inimese lugu on kõigele vaatamata õnneliku lõpuga…. Südantsoojendav!

 

Tore, et maailmas on olemas häid inimesi…

   

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!