Mitut hobust Sa sellel pildil näed? See paljastab Sinu isiksuse varjatud küljed….

Mitut hobust Sa sellel pildil näed? See paljastab Sinu isiksuse varjatud küljed….

Oled sa kunagi mõelnud oma peidetud iseloomujoonte üle? See kiire ülesanne paljastab Sulle sinus peituvad isikuomadused…
Vaata seda pilti – mitut hobust näed?

Kui Sa näed ainult ühte hobust…
Sa oled “suure pildi” inimene. Sul on vaatenurk kõige osas, mida teed. Inimestel üldiselt kipub olema oma isiklik vaatenurk, kuid Sina suudad säilitada objektiivse maailmavaate. Sa oled inimene, kes näeb asju iga nurga alt ja oled võimeline kergesti nägema asju ka teise inimese vaatenurgast. Enamasti ei pruugi sa pöörata tähelepanu detailidele, kuid sul on kindlasti maailmast realistlik pilt. Inimesed loodavad asjade ajamisel ja sujumisel su peale. Sa oled täpselt selline isik, kellele antakse juhtivpositsioon, sest sa ületad pidevalt tavalised ootused. Sa hoiad asjad lihtsana, et sa saaksid keskenduda olulisemale ja see töötab hästi sinu jaoks.

 

Kui sa näed 4 – 9 hobust…
Sa oled äärmiselt töökas ja sulle meeldib olla tähelepanelik detailide suhtes. Sa hiilgad professionaalselt, akadeemiliselt ja sotsiaalselt, kui sellele pühendud. Sa võtad asju teistega võrreldes üsna tõsiselt ja seetõttu kaldud saavutama rohkem, kui keskmine inimene. Sinu saavutused/ sooritused on raske töö ja sihikindluse tulemused.
Kuigi sa oled üksikasjades tähelepanelik, ei taha sa olla perfektsionist. Sa mõistad, et täiuslikkus on vaenlane ja sa ei saa kulutada kogu oma aega üritamaks olla täiuslik. Teine põhjus, miks sa ei kuluta kogu oma aega täiuslikkusele on lihtne fakt – sul ei ole energiat olla nii täiuslik. Sa annad tööl 110% ja päeva lõpus tead, et andsid endast parima – isegi kui see pingutus ei olnud just “täiuslik”.

 

Kui sa näed 10 või rohkem hobust…
Sa oled perfektsionist ja usud, et asjad ei ole tõeliselt tehtud, kuid need ei ole tehtud täiuslikult. Sa usud, et ei ole mõtet midagi teha, kui seda ei tehta õigesti. Sa kipud olema kriitiline inimestega, kes teevad asju poolikult. Kui sa oled kaasatud grupi püüdlustesse, võtad sa kohe juhtumise üle, sest tahad, et asjad saaks tehtud sinu moodi. Inimestel tavaliselt ei ole probleemi, kui juhtimise üle võtad, sest vastutava isikuna veendud sa, et ootused saaks igas mõttes ületatud.
Mõnikord ei saavuta sa oma täisulikkust ja võid vajada suunamist, et sellest üle saada ning mõistad, et asjad on täpselt nii head, kui need olla saavad. Kui sa ei saavuta sellist täisulikkust nagu tahaksid, tuleks sul astuda samm tagasi ja lihtsalt hinnata oma tööd. Isegi kui asjad ei ole täiuslikud, on need siiski väga head ja su raske töö ei jää kunagi märkamata.

 

   

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!