Millisest filmist tapja oleksid sina lähtudes sinu tähtkujust?

Millisest filmist tapja oleksid sina lähtudes sinu tähtkujust?

Kui sa oleksid tapja mõnes filmis, siis kes sa oleksid? Õnneks annavad tähtkujud hea ülevaate.

Kalad. Sa oled andekas, kuid häbelik ja salapärane ning väga emotsionaalne. Sind iseloomustaks Norman Bates filmist "Psycho".
Kalad.
Sa oled andekas, kuid häbelik ja salapärane ning väga emotsionaalne. Sind iseloomustaks Norman Bates filmist “Psycho”.
Lõvi. Sa oled väliselt võluv, kuid sinus peituvad sisemised deemonid ja pahameel inimeste suunal. Sind iseloomustab Pennywise filmist "It".
Lõvi.
Sa oled väliselt võluv, kuid sinus peituvad sisemised deemonid ja pahameel inimeste suunal. Sind iseloomustab Pennywise filmist “It”.
Kaljukits. Sa oled kannatlik ja suudad tapmisega oodata 7 päeva. Lõppude lõpuks tahad sa olla lihtsalt aktsepteeritud. Sind iseloomustab Samara Morgan filmist "The Ring".
Kaljukits.
Sa oled kannatlik ja suudad tapmisega oodata 7 päeva. Lõppude lõpuks tahad sa olla lihtsalt aktsepteeritud. Sind iseloomustab Samara Morgan filmist “The Ring”.
Kaalud. Sa oled inimeste tüüp. Tegelikult armastad sa inimesi nii palju, et sa sööks nad ära. Sind iseloomustab kindlasti Hannibal Lecter.
Kaalud.
Sa oled inimeste tüüp. Tegelikult armastad sa inimesi nii palju, et sa sööks nad ära. Sind iseloomustab kindlasti Hannibal Lecter.
Neitsi. Sulle meeldib tungida inimeste pähe ja aru saada, miks nad teevad seda, mida nad teevad. Sind iseloomustab Freddy Kreuger filmist "Nightmare On Elm Street".
Neitsi.
Sulle meeldib tungida inimeste pähe ja aru saada, miks nad teevad seda, mida nad teevad. Sind iseloomustab Freddy Kreuger filmist “Nightmare On Elm Street”.
Veevalaja. Sa oled loominguline, kuid vihkad pühendumist. Sind iseloomustab Jack Torrance filmist "The Shining", kirjanik, kes püüdis tappa oma perekonda.
Veevalaja.
Sa oled loominguline, kuid vihkad pühendumist. Sind iseloomustab Jack Torrance filmist “The Shining”, kirjanik, kes püüdis tappa oma perekonda.
 Kaksikud. Sul on kalduvus armukadeduse sööstudele. Sind iseloomustab Leatherface filmist "Texas Chainsaw Massacre", kuna sa tahad kanda teiste inimeste nahka.
Kaksikud.
Sul on kalduvus armukadeduse sööstudele. Sind iseloomustab Leatherface filmist “Texas Chainsaw Massacre”, kuna sa tahad kanda teiste inimeste nahka.
Vähk. Sa võid minna natuke psühhootiliseks, kui sa tunned, et sind arvustatakse. Sind iseloomustab täielikult Carrie.
Vähk.
Sa võid minna natuke psühhootiliseks, kui sa tunned, et sind arvustatakse. Sind iseloomustab täielikult Carrie.
Skorpion. Sa vihkad kui sa tunned ennast kõrvale jäetuna. Sind iseloomustab Jason Voorhees filmist "Friday the 13th".
Skorpion.
Sa vihkad kui sa tunned ennast kõrvale jäetuna. Sind iseloomustab Jason Voorhees filmist “Friday the 13th”.
Jäär. Sa loed inimesi päris hästi ning leiad kergesti nende hirmud ja kasutad seda nende vastu. Sind iseloomustab Chucky.
Jäär.
Sa loed inimesi päris hästi ning leiad kergesti nende hirmud ja kasutad seda nende vastu. Sind iseloomustab Chucky.
Sõnn. Sa töötad hästi meeskonnas ning oled lahe ja diskreetne. Sa oled ka väga väga hea näitleja. Sind iseloomustab Ghostface filmist "Scream".
Sõnn.
Sa töötad hästi meeskonnas ning oled lahe ja diskreetne. Sa oled ka väga väga hea näitleja. Sind iseloomustab Ghostface filmist “Scream”.
Ambur. Sa kipud olema külm, vaikne ja ei näita välja tundeid. Sind iseloomustab täielikult Michel Meyers filmist "Halloween".
Ambur.
Sa kipud olema külm, vaikne ja ei näita välja tundeid. Sind iseloomustab täielikult Michel Meyers filmist “Halloween”.
   

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!