Millise tähemärgi esindaja on kõige HULLEM EKS… Pingerea leiad siit!

Millise tähemärgi esindaja on kõige HULLEM EKS… Pingerea leiad siit!

Astroloogia mõjutab meid igas eluvaldkonnas ja formuleerib meie isiksused, ka selle, millised eksid me peale lahkuminekut oleme.
Vaata, kas tunned ennast ära või kedagi teist oma elus…

1. SKORPION

Skorpion on kõige ohtlikum, sest varjab oma tulist ja salapärast loomust huumori taha. Kuid ära lase ennast haneks tõmmata, see on ainult fassaad!
Mõned tähemärgid võivad veel kuu aega peale lahkuminekut sulle terve öö helistada või ukse taga nutta, siis Skorpion tõmbub iseendasse, kuid peab Sind tähelepanelikult silmas. Peale lahkuminekut võtab Skorpion kõike, mida teha võid, isiklikult. Tõenäoliselt sa juba aimad, et isegi kui sa ei ole temast pikalt midagi kuulnud, valvab ta sind ja haub kättemaksuplaane.

2. LÕVI

Lahkuminekud solvavad Lõvi ego, mistõttu võib saada temast täiesti hull eks. Tal on raske taluda kõikide ees alandust, et suhe purunes. Lisaks teadmine, et suhte lõpetad ja midagi ette ei võta, et seda toimima panna, on talle üle mõistuse käiv.
Lõvi ei ole halb, kuid kui ta kedagi armastab, armastab ta teda sellisena, nagu on ja ei taha teda kaotada. See on tema jaoks valus. Üks on kindel – Lõvist eksist kuuled veel palju.

3. KAKSIKUD

Kaksikud on hullude ekside edetabelis kolmandal kohal, sest peale lahkuminekut tunnetavad nad oma tundeid väga tugevalt ning ei tea enam ise ka, mida teha. Ja ärrituse põhjuseks ei ole armastus sinu vastu, vaid fakt, et oli sinus kindel ja seetõttu kaotab mõistuse.
Kaksikud ei oska üksi elada. Tal on väga keeruline isiksus – ühel hetkel armastab sind, teisel hetkel tahab jääda sõpradeks ning kolmandal hetkel selgitab, mis teda sinu juures ärritab.

4. NEITSI

Nii nagu Skorpion, on ka Neitsi hullude ekside tabelis esikohtadel. Neitsi on näiliselt rahulik, kui räägib lahkuminekust ja sellest, mis halvasti läks, kuid selle rahuliku fassaadi taga pulbitsevad plahvatusohtlikud ja paranoilised ideed.
Neitsil on kalduvus liiga palju mõelda, mistõttu tuleb temaga olla eriti tähelepanelik. Ta võib mõlgutada pikalt oma ebareaalseid mõtteid ja siis ühel kaunil päeval valab ta sinu peale viha välja ilma, et sa põhjustest aru saad.

5. KALAD

Kalad on eksidena kõige tundeküllasemad. Nad on dramaatilised ja seda eriti siis, kui tunnevad, et neid on armastuse pärast hüljatud. Tõenäoline on, et ta saadab sulle õrnusi täis sõnumi kell 2 öösel.
Ta kirjutab sulle luuletusi taevast vaadeldes ja muusikat kuulates, samal ajal kujutades Teid kahte koos. Oma valu surub ta alla läbi kunsti, mis on tema inspiratsiooni allikaks.

6. VÄHK

Vähk on hullude ekside edetabelis keskmisel kohal. Ta on võimeline lahku minema mõistlikel alustel. Samal ajal peitub temas ka kättemaksusoov, mis võib kiiresti võimust võtta.
Vähk on sodiaagi kõige tundlikum märk. Vähk hoolib kõige rohkem oma suhtest, kodust, perest ja lojaalsusest. Tal on raske armastusest lahti lasta, kuid kui see on kord tehtud, tõuseb ta taas jalgadele. Ta on teadlik, et meres on teisigi kalu.

7. KALJUKITS

Kaljukitse solvab, kui ta kaotab armastatud inimese. Tal on suur sisemine väärikus, mistõttu ei hakka ta planeerima kättemaksu, ega tegema etteheiteid. Kuid ta ei jää ka niisama ootama. Kaljukits on hästi organiseeritud ja oskab oma energia suunata enese paremkas muutmisele.
Kaljukitsel on enda üle ülihea kontroll. Ta liigub edasi ja suudab lõpuks ennast näha sellisena, nagu on.

8. KAALUD

Kaalud on suured romantikud, mis tuleb neile peale lahku minekut kasuks. Kaalud teavad, et nad leiavad ühel või teisel päeval armastuse. Kaalud on väga uhked ja ei talu mõtet, et neid peetakse hulludeks eksideks. See ei oleks kena ja Kaaludele läheb teiste arvamus korda.
seetõttu on tõenäoline, et peale lahkuminekut Kaalude tähemärgi all sündinud jätab Su rahule. Ta pöörab oma elus kiiresti uue lehekülje ja sulle selja.

9. VEEVALAJA

Kui sa peaksid lahku minema Veevalajast, jääb tunne, et ta võtab seda üsna rahulikult. Hoolimata murtud südamest, ei heida ta meelt ja dramatiseeri üle. Selle asemel investeerib ta kogu oma energia mõnesse projekti ja ilmselt ei saa sa kunagi teada, kui sügavalt sa teda haavasid.
See kõik tuleb tema suutmatusest ja võimetusest tundeid väljendada/ näidata. Veevalaja on hullude ekside edetabeli viimastel kohtadel, sest vahest tundub, et tal on kõigest ükskõik.

10. SÕNN

Sõnnid peaksid olema edetabelis küll üleval pool, kuid siiski ei ole, sest jätavad alati mulje, et on õnnelikud. Lahku minnes ei kuule sa tõenäoliselt tihti oma Sõnnist eksist.
Reeglina võtab Sõnn käsile midagi, mis talle paremini sobib ja õnnelikuks teeb. Sõnn küll andestab (mingil määral), kuid ei unusta kunagi!

11. AMBUR

Ambur on väga lahke eks. Ta võib esialgu olla veidi pahane, kuid järgmisel hetkel liigub eluga edasi. Ta ei lasku meeleheitesse ning tal on alati midagi paremat teha, kui elu taga nutta.
Ambur on tasakaalukas ja saab kõikidest raskustest kiiresti üle. Oskab elu nautida igas olukorras.

12. JÄÄR

Kui Jäär su maha jätab, on tal sellest üsna ükskõik. Ära mängi Jäära südamega, sest ta võib ühel hetkel lihtsalt kohvrid kokku pakkida ja lahkuda. Kui Jäär näeb, et sa ei sobi enam tema ellu või Teie suhe ei vii kusagile, ei ole mõtet jätkata. Ta ei näe mõtet katkiste tükkide tagasi liimimisel.

   

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!