Mille pärast tähemärke KADESTATAKSE?

Mille pärast tähemärke KADESTATAKSE?

Kadedus on nii negatiivne kui positiivne emotsioon.
Mis on ühel tähemärgil, mida teisel pole, aga on soov omada? Uuri järgi!

JÄÄR
Lööduna ja murtuna suudab pea püsti hoida ning tõelisi tundeid näitab vähestele. Kadedust tekitab Jäära võitlusvaim, entusiasm ning oskus naeratada, kui südames tahaks nutta. Väga enesekindel ja see paistab kaugele.

SÕNN
Hea kasvatus, rafineeritud maitsemeel ja elegants. Sõnni juures on kõik stiilne. Maitsemeel on aimamatu ja elukvaliteet on alati teistest parem.

KAKSIKUD
Hea suhtleja ja palju tuttavaid, kellele igal ajal helistada. Kaksikute seltskonda otsitakse. Kadestatakse suhtlemisoskuse pärast.

VÄHK
Lojaalne ja hea oma sõprade vastu, millega äratab kadedust. Suudab lähedaste jaoks palju ära teha, olles samal ajal kõige mõnusam kaaslane.

LÕVI
Imetletakse ja kadestatakse, kuna ei astu kunagi üle enda seatud reeglitest. Omad põhimõtted, millest kinni peab ja tahab, et teised teeksid sama.

NEITSI
Tarkus, mis teistele silma paistab.

KAALUD
Ääretult tore inimene ja meeldib kõigile. Kadestatakse just selle oskuse tõttu. Kõik tahavad olla nagu Kaalud.

SKORPION
Ei oota unistuste ellu viimisega, tahab need kohe realiseerida. Entusiasm on see, mida teised kadestavad. Salapära, mida on raske lahti seletada, teeb Skorpionist selle, kes on.

AMBUR
Vabadus on see, mida teised kadestavad. Peetakse õnneks ja heaks juhuseks. Optimism ja oskus näha head, viib Amburit elus edasi.

KALJUKITS
Kadestatakse oskuse tõttu elus tippu jõuda – varem või hiljem. Liigub eesmärkide suunas ja ei lase takistustel ennast häirida.

VEEVALAJA
Iseseisvust ja sõltumatut loomust. Elab näiliselt oma reeglite järgi ja teiste arvamus nagu ei huvitaks teda. Hinges on poliitik, kes tahab muuta maailma. Oma nägemus maailmast ja suured ideed.

KALAD
Kalade silmad on väga ilusad ja äratavad kadedust. Tema pilgus on midagi lummavat. Läbi selle pilgu näeb ta oma unistuste maailma, mida läbi loomingulisuse ellu viia üritab. Kalad on nii andekad, et suudavad teha peaagu kõike.

   

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!