Mida ütleb tähemärk sinu intiimelu kohta?

Mida ütleb tähemärk sinu intiimelu kohta?

 

JÄÄR Selle tähtkuju esindajad tahavad kõiges esimesed olla ning saavad kergesti haiget. Nad ei talu tõrjumist, kuid tulevad kiiresti tagasi. Romantika ja lilled - see pole neile. Intiimelus meeldib neile särtsakus ning nad usuvad tegudesse. Kui nad midagi tahavad, siis peavad nad selle saama. Ja kui sina oled see, keda ta tahab, siis naudid sa kindlasti temaga koos olemist.
JÄÄR
Selle tähtkuju esindajad tahavad kõiges esimesed olla ning saavad kergesti haiget. Nad ei talu tõrjumist, kuid tulevad kiiresti tagasi. Romantika ja lilled – see pole neile.
Intiimelus meeldib neile särtsakus ning nad usuvad tegudesse. Kui nad midagi tahavad, siis peavad nad selle saama. Ja kui sina oled see, keda ta tahab, siis naudid sa kindlasti temaga koos olemist.
SÕNN Sõnnid naudivad linade vahel aeglaseid ja rahulikke intiimseid hetki. Nad on kindlad oma otsustes ja usaldusväärsed. Neile meeldib lihtne ja segamatu vahekord meeldivas atmosfääris. Nad võivad voodis korrata samu asju ilma, et see neid ära tüütaks.
SÕNN
Sõnnid naudivad linade vahel aeglaseid ja rahulikke intiimseid hetki. Nad on kindlad oma otsustes ja usaldusväärsed. Neile meeldib lihtne ja segamatu vahekord meeldivas atmosfääris.
Nad võivad voodis korrata samu asju ilma, et see neid ära tüütaks.
KAKSIKUD Kaksikuid erutab rohkem vaimne, kui füüsiline pool. Nende tujud kõiguvad ja neid on kerge segada, mistõttu ürita tabad moment, kus Kaksikud on lainel. Kaksikuga vahekord on nauding ning neile meeldib rääkida se!ksist vahekorra ajal.
KAKSIKUD
Kaksikuid erutab rohkem vaimne, kui füüsiline pool. Nende tujud kõiguvad ja neid on kerge segada, mistõttu ürita tabad moment, kus Kaksikud on lainel. Kaksikuga vahekord on nauding ning neile meeldib rääkida se!ksist vahekorra ajal.
VÄHK Vähk on kõige emotsionaalsem tähemärk. Nad ihkavad armastust ja vajavad seda väga, et olla intiimsed. Kui sa tahad nautida oma Vähist kaaslast, siis pane ta tundma armastatuna. Ole romantiline, hell ja võrgutav, siis sa saad neilt vastu parima. Nad on sageli ka omandihimulised.
VÄHK
Vähk on kõige emotsionaalsem tähemärk.
Nad ihkavad armastust ja vajavad seda väga, et olla intiimsed. Kui sa tahad nautida oma Vähist kaaslast, siis pane ta tundma armastatuna. Ole romantiline, hell ja võrgutav, siis sa saad neilt vastu parima. Nad on sageli ka omandihimulised.
LÕVI Lõvi on hea kaaslane Kaladele. Lõvid on se!ksuaalselt enesekindlad ja kirglikud. Nad on altid proovima linade vahel erinevaid stiile. See on parim se!ksuaalne tähemärk ning kõik mis nad vajavad, on natuke tähelepanu.
LÕVI
Lõvi on hea kaaslane Kaladele.
Lõvid on se!ksuaalselt enesekindlad ja kirglikud. Nad on altid proovima linade vahel erinevaid stiile. See on parim se!ksuaalne tähemärk ning kõik mis nad vajavad, on natuke tähelepanu.
NEITSI Neitsid on meeldivad ja romantilised. Nad ootavad täiuslikkust ja tahavad, et tema partner oleks voodis täiuslik. Neitsi otsib alati kedagi, kes on osav, puhas ja hästi hoolitsetud. Nad reageerivad heldelt lahkusele ja endast andvale käitumisele.
NEITSI
Neitsid on meeldivad ja romantilised. Nad ootavad täiuslikkust ja tahavad, et tema partner oleks voodis täiuslik. Neitsi otsib alati kedagi, kes on osav, puhas ja hästi hoolitsetud. Nad reageerivad heldelt lahkusele ja endast andvale käitumisele.
KAALUD Kaalud on targad ja hämmastavad voodikaaslased, kuid neil on raskusi otsuste tegemisel. Neile meeldib katsetada ja olla meeltmööda. Kaalud lähevad oma mugavustsoonist välja, et oma partneri jaoks asju huvitavana hoida. Vahekorra ajal eelistavad nad armsust vulgaarsusele.
KAALUD
Kaalud on targad ja hämmastavad voodikaaslased, kuid neil on raskusi otsuste tegemisel. Neile meeldib katsetada ja olla meeltmööda. Kaalud lähevad oma mugavustsoonist välja, et oma partneri jaoks asju huvitavana hoida. Vahekorra ajal eelistavad nad armsust vulgaarsusele.
SKORPION Skorpionid on kirglikud voodis ja kõiges, mida nad teevad. Nad on õnnelikud siis, kui nad on terves ja õnnelikus suhtes. Nad on emotsionaalsed ja tundlikud, kuid vahetevahel domineerivad. Nad on partnerite osas valivad ning neil on kõrged standardid igas valdkonnas.
SKORPION
Skorpionid on kirglikud voodis ja kõiges, mida nad teevad. Nad on õnnelikud siis, kui nad on terves ja õnnelikus suhtes. Nad on emotsionaalsed ja tundlikud, kuid vahetevahel domineerivad. Nad on partnerite osas valivad ning neil on kõrged standardid igas valdkonnas.
AMBUR Selle tähtkuju inimesed armastavad vabadust ning proovivad uusi ja erinevaid asju. Neil ei ole voodis piire ning võivad vahetada oma partnereid ja kogemusi sageli. Amburid kipuvad olema kauem vallalised.
AMBUR
Selle tähtkuju inimesed armastavad vabadust ning proovivad uusi ja erinevaid asju. Neil ei ole voodis piire ning võivad vahetada oma partnereid ja kogemusi sageli.
Amburid kipuvad olema kauem vallalised.
KALJUKITS Kaljukitsed on tavaliselt eesmärgile orienteeritud, kuid kui nad hoo sisse saavad, siis teevad nad kõike hästi. Nad on häbelikud, usaldusväärsed, meelelised ja kinnised armastajad. Neile meeldib edasi liikuda aeglaselt ning naudivad eelmängu rohkem kui midagi muud. Nad ei ole seiklushimulised ja pead pingutama, et veenda Kaljukitse proovima uusi asju.
KALJUKITS
Kaljukitsed on tavaliselt eesmärgile orienteeritud, kuid kui nad hoo sisse saavad, siis teevad nad kõike hästi. Nad on häbelikud, usaldusväärsed, meelelised ja kinnised armastajad.
Neile meeldib edasi liikuda aeglaselt ning naudivad eelmängu rohkem kui midagi muud. Nad ei ole seiklushimulised ja pead pingutama, et veenda Kaljukitse proovima uusi asju.
VEEVALAJA Nad on intellektuaalsed ja nende libiido tõuseb vaimse stimulatsiooniga. Nad proovivad uusi asju ainult siis, kui see neid huvitab. Nad alustavad vaikselt ja aeglaselt, kuid võivad protsessi käigus väga kirglikuks minna.
VEEVALAJA
Nad on intellektuaalsed ja nende libiido tõuseb vaimse stimulatsiooniga. Nad proovivad uusi asju ainult siis, kui see neid huvitab. Nad alustavad vaikselt ja aeglaselt, kuid võivad protsessi käigus väga kirglikuks minna.
KALAD Selle tähtkuju esindajad on pigem emotsionaalsed kui intellektuaalsed. Kalad on vee märk ning omavad suhetes kõrgel tasemel küpsust. Nad lähevad vooluga kaasa ja usaldavad inimeste suhtes oma intuitsioone. Voodis võivad nad kergesti tajuda, mis peaks olema järgmine samm.
KALAD
Selle tähtkuju esindajad on pigem emotsionaalsed kui intellektuaalsed. Kalad on vee märk ning omavad suhetes kõrgel tasemel küpsust. Nad lähevad vooluga kaasa ja usaldavad inimeste suhtes oma intuitsioone. Voodis võivad nad kergesti tajuda, mis peaks olema järgmine samm.

 

   

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!