Mida räägib lemmik armatsemise poos Teie suhtest?

Mida räägib lemmik armatsemise poos Teie suhtest?

Püsivas suhtes olles olete võib olla märganud, et magamistoas kordub pidevalt üks ja sama poos, sest see ei vea Teid alt? Tuleb välja, et viis kuidas Te armatsete, võib tegelikult olla hea ülevaade sellest, millist suhet Te jagate mitte-seksuaalsel tasandil.
Seega, kui te jõuate tagasi ühe konkreetse manöövrini, võib see välja tuua midagi üsna huvitavat. Siin on 8 populaarsemat poosi ja mida need räägivad Teie suhtest. Kuid pidage meeles, seda ei peaks väga tõsiselt võtma…

Credit: Getty

1. Misjonäripoos
Olete koos olnud terve igaviku ja tunnete teineteist nii hästi, et olete võimelised lõpetama teineteise lauseid. Misjonär on teie lemmik, sest pühendumus ja intiimsus on teie jaoks kõik ja te ei tunne vajadust elus liiga hulluks minna.

Credit: Getty

 

2. Koerapoos
Kui koerapoos on teie rida, siis on teie suhtes hea armastuse ja iha tasakaal. See näitab, et olete seiklushimulised, teile meeldib mänglevalt teineteist õrritada ja aeg-ajalt asju omavahel kokku segada. Te ei ole suhtes mitte ainult mugavalt, vaid olete võimelised ka lõbusad olema. Suudate omavahel ka avatult ja läbipaistvalt vestelda.

Credit: Pexels

 

3. Lusikapoos
Kui armatsete füüsiliselt teineteise lähedal, siis tähendab see seda, et olete intiimsed, hoolivad ja seotud sügaval emotsionaalsel tasemel. Te olete ilmselt teineteise läheduses lõdvestunud ja teil on muretu suhe.

Credit: Getty

 

4. Naine peal (lehmatüdruk)
Te olete paar, kes jagab töökoormust ja ei karda katsetada uusi asju. Mõlemal on piisavalt enesekindlust, et võtta naudingu pakkumisel ohjad enda kätte. Kuigi teie vahel on ainulaadne võimumäng, on teil siiski usalduslik suhe.

Credit: Getty

5. Ümberpööratud lehmatüdruk
See on kõige vähem intiimsem poos, sest te ei ole emotsionaalselt seotud ning võib mehe osas ka laisk tunduda. Kuid see näitab ka enesekindlust – sind ei häiri, et partner vaatab su istmikku, mitte armastavalt silma. Sulle sobivad toored, primitiivsed vajadused, mitte ebavajalikud asjad nagu tunded.

Credit: Pexels

 

6. 69
Te võite olla natuke ekstsentriline paar, kuid olete metsikud. Te ignoreerite piire ja olete üldiselt kõigeks valmis ning ei ole kahtlustki, et jumaldate teineteist. Tahad partnerile anda kõike, mida ta soovib, kuid ei jäta unarusse ka oma soove.

Credit: Getty

7. Püstiasend
Kui sulle ja su partnerile meeldib seda teha püstiasendis, siis ei ole te laisad armastajad. Mõlemad tahate anda armastust ja armatseda kõigega, mis teil on. Te tunnete ennast koos võimsana ja tugevana. Teil on tugev tahe pigem teha ja näha asju, kui paigale jääda ja ennast mugavalt tunda. Näete oma suhet võrdse jõupingutusena ning lisaks ka midagi, mis muudab teid inimestena tugevamaks.

Credit: Getty

8. Kähkukas
Hoolimata hullust kiirest graafikust, olete teineteise suhtes kirglikud ja seda tuleb ikka ja jälle toita. Olete spontaansed ja muudate seksi seksikaks, kui teil selleks võimalus tekib.

   

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!