Mida KINKIDA igale tähemärgile…

Mida KINKIDA igale tähemärgile…

Pühade hooaeg on tulemas ja sellega koos ka mure – mida kinkida? Siin on mõned ideed lähtuvalt tähemärgist…

JÄÄR
Jäär on energiline, elujõuline ja sihikindla vaimuga. Kingi Jäärale midagi, mida ta proovida saab. Unusta materiaalsed kingitused ja investeeri kogemustesse. Kingi talle adrenaliini – midagi, mille peale ta ise ei oleks tulnud ja ei saanud endale pakkuda.

SÕNN
Sõnn on gurmaan. Sobilik on õhtu restoranis, midagi vajalikku kööki, hea pudel veini, kallid šokolaadikommid, kokakursused…
Need peaks Sõnni rõõmustama.

KAKSIKUD
Kaksikud on intelligendid. Kasikutele kingi midagi, mille üle ta peab pead murdma. Aga see ei tohi olla midagi tõsist, sest Kaksikud armastavad ka meelelahutust.

VÄHK
Vähile teeb head meelt midagi, mis puudutab tema südant ja hinge. Kõige parem on ise tehtud kingitus või midagi väga personaalset. Ära unusta ka tema melanhoolset ja nostalgilist külge. Kinkida võid ka raamitud pildi ühisest mälestusest…

LÕVI
Lõvi jumaldab hiilgavaid ja suuri kingitusi. Hea kingitus on see, mis tema isiksust väärtustab.
Näiteks kallis parfüüm, stiilne kaunistus tema koju, teemantiga sõrmus…

NEITSI
Neitsile teeb head meelt praktiline kingitus. Ta ei talu tühja-tähja ja tahab praktilisi asju. Ole ettevaatlik, et sa ei eksiks. Kindla peale välja minnes kingi mõni raamat, töövahend, köögivahend….

KAALUD
Kaaludele kingi heaolu. Ta armastab enese eest hoolitseda. Oled sa Kaalude sõber, pereliige või elukaaslane, head meelt valmistad kindlasti massaaži seansi või SPA kinkekaardiga.

SKORPION
Skorpion jumaldab tugevaid tundeid ja adrenaliini, mistõttu sobib talle mõni kirglik kingitus. Ära kingi talle kingitust kinkimise pärast, ega ka tavalisi asju. Uuri järgi, mis talle hetkel meeldib ning üllata teda millegi erilisega, nt. sukeldumisega.

AMBUR
Ambur on tähemärkidest kõige vähem materialist. Kingi talle mingi elamus ürituse või tegevuse näol, mida ta saaks koos lähedastega teha. Hea valik on näiteks kontserdipilet või ümbrik järgmise reisi rahastamiseks.

KALJUKITS
Kaljukitsele meeldivad traditsioonid ja lihtsus. Kingi midagi, mida tal võiks kodus vaja minna.
Head valikud on ka hea raamat, klassikaline parfüüm või lauamäng…

VEEVALAJA
Veevalaja hindab tehnoloogiat ning armastab modernsust ja originaalsust. Kingitus peaks olema midagi ennekuulmatut ja sellist, mida teistel veel ei ole.

KALAD
Kalad on tundlikud ja intuitiivsed, mistõttu peaks kingitus olema midagi tema meeltele. Näiteks lõhnaküünlad, teekomplekt, balleti pilet või massaažiõli.

   

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!