Mees sundis naist alasti mööda tänavat kõndima, sest naine…. Kas selline karistus on ikka õige?

Mees sundis naist alasti mööda tänavat kõndima, sest naine…. Kas selline karistus on ikka õige?

 

Alandatud naine. Abikaasa kõndis tänaval (arvatavalt New York) oma alasti naise järel ja karjus talle sõnu nagu "l**s ja h**r". Millist tüüpi mees teeb sellist asja oma armastatud naisele?
Alandatud naine.
Abikaasa kõndis tänaval (arvatavalt New York) oma alasti naise järel ja karjus talle sõnu nagu “l**s ja h**r”.
Millist tüüpi mees teeb sellist asja oma armastatud naisele?
Teised mehed. Mees karjus edasi: "Võta rätik ära!" Tee koostööd l***s. Näita, mis sa oled, nii ilus ja suurepärane. Võta rätik ära ja maksa selle häbi eest, mida mulle põhjustasid" Ütlesin, kui ilus sa oled ja et tahan sinuga perekonda luua, kuid sina samal ajal olid kirjavahetuses veel seitsme mehega."
Teised mehed.
Mees karjus edasi: “Võta rätik ära!” Tee koostööd l***s. Näita, mis sa oled, nii ilus ja suurepärane. Võta rätik ära ja maksa selle häbi eest, mida mulle põhjustasid” Ütlesin, kui ilus sa oled ja et tahan sinuga perekonda luua, kuid sina samal ajal olid kirjavahetuses veel seitsme mehega.”
Naine vastas, et ta ei kavatsenud nende meestega, kellega sõnumineeris, vahekorda astuda ja see ajas tema abikaasat veel rohkem närvi. "Ohh, wow, et ei tahtnud vahekorras olla! Kuid vestlused suudlemisest, väljendid: "armastusega", "kallis" ja need pildid?"
Naine vastas, et ta ei kavatsenud nende meestega, kellega sõnumineeris, vahekorda astuda ja see ajas tema abikaasat veel rohkem närvi.
“Ohh, wow, et ei tahtnud vahekorras olla! Kuid vestlused suudlemisest, väljendid: “armastusega”, “kallis” ja need pildid?”
Suhe on läbi! Naine üritas peale rätiku eemaldamist meeleheitlikult oma keha peita, kuid oli ikkagi lõpuks sunnitud alasti mööda tänavat käima! Mees uuesti naisele: "Kas sa tõesti arvad, et ma jään su juurde, kui sa saadad endast paljaid pilte ja saad neid vastu, k****t võtaks l***s?".
Suhe on läbi!
Naine üritas peale rätiku eemaldamist meeleheitlikult oma keha peita, kuid oli ikkagi lõpuks sunnitud alasti mööda tänavat käima!
Mees uuesti naisele: “Kas sa tõesti arvad, et ma jään su juurde, kui sa saadad endast paljaid pilte ja saad neid vastu, k****t võtaks l***s?”.

 

   

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!