Mees kutsus üles oma külalisi vägistama tema tüdruksõpra. See, mis juhtus järgmiseks, oli hirmutav…

Mees kutsus üles oma külalisi vägistama tema tüdruksõpra. See, mis juhtus järgmiseks, oli hirmutav…

 

Carleigh Hager on 25-aastane naine Indianapolis'est, kes hiljuti väljus vägivaldsest suhtest, kuid ainult seetõttu, et seekord läksid asjad liiga kaugele. Carleigh ja tema poiss-sõber Ryan käisid 22. oktoobril pulmas ja otsustasid jätkata pidu nende juures. Ryan kutsus mõned oma sõbrad külla, kuid siis vihastas ühel või teisel põhjusel oma tüdruksõbra peale ning hakkas teda solvama. Ta kirus naist ja ärgitas sõpru oma naist vägisi võtma. Õnneks oli sõpradelt rohkem mõistust kui poiss-sõbral ja nad keeldusid. Carleigh otsustas magama ära minna, et edasist tüli vältida.
Carleigh Hager on 25-aastane naine Indianapolis’est, kes hiljuti väljus vägivaldsest suhtest, kuid ainult seetõttu, et seekord läksid asjad liiga kaugele.
Carleigh ja tema poiss-sõber Ryan käisid 22. oktoobril pulmas ja otsustasid jätkata pidu nende juures. Ryan kutsus mõned oma sõbrad külla, kuid siis vihastas ühel või teisel põhjusel oma tüdruksõbra peale ning hakkas teda solvama. Ta kirus naist ja ärgitas sõpru oma naist vägisi võtma. Õnneks oli sõpradelt rohkem mõistust kui poiss-sõbral ja nad keeldusid.
Carleigh otsustas magama ära minna, et edasist tüli vältida.
Selle asemel, et lasta naisel minna, järgnes Ryan talle magamistuppa ning hakkas teda kägistama ja peksma. Sõbrad kuulsid mürglit, lõid magamistoa ukse maha ja tõmbasid ta naise pealt ära. Kahjuks visati nad majast välja, Ryan lukustas uksed, et jätkata naise kallal raevutsemist. Õnneks saabus abi õigel ajal ja naine päästeti, kuid kahju oli tekitatud - ta isegi üritas naise keelt välja rebida! Carleigh jagab seda lugu, sest ta ei taha, et keegi teine veel kannataks nii, nagu tema. Ta kutsub üles märkama, mis on kaalul, kui keegi on/ jääb vägivaldsesse suhtesse.
Selle asemel, et lasta naisel minna, järgnes Ryan talle magamistuppa ning hakkas teda kägistama ja peksma. Sõbrad kuulsid mürglit, lõid magamistoa ukse maha ja tõmbasid ta naise pealt ära.
Kahjuks visati nad majast välja, Ryan lukustas uksed, et jätkata naise kallal raevutsemist.
Õnneks saabus abi õigel ajal ja naine päästeti, kuid kahju oli tekitatud – ta isegi üritas naise keelt välja rebida!
Carleigh jagab seda lugu, sest ta ei taha, et keegi teine veel kannataks nii, nagu tema. Ta kutsub üles märkama, mis on kaalul, kui keegi on/ jääb vägivaldsesse suhtesse.

 

   

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!