Märgid, mis viitavad, et su partner petab sind!

Märgid, mis viitavad, et su partner petab sind!

Kui su partner pöörab ekstra tähelepanu oma välimusele. Kui su partner hakkab äkki rohkem tähelepanu pöörama oma välimusele või füüsilisele atraktiivsusele, siis see on selge märk, et midagi on valesti.
Kui su partner pöörab ekstra tähelepanu oma välimusele.
Kui su partner hakkab äkki rohkem tähelepanu pöörama oma välimusele või füüsilisele atraktiivsusele, siis see on selge märk, et midagi on valesti.
Su partner hakkab sind süüdistama. Et üle olla petmisega kaasnevast süütundest, võib hakata partner süüdistama sind igas pisiasjas. Sellisel moel saab partner süü teile veeretada, et ennast paremini tunda.
Su partner hakkab sind süüdistama.
Et üle olla petmisega kaasnevast süütundest, võib hakata partner süüdistama sind igas pisiasjas. Sellisel moel saab partner süü teile veeretada, et ennast paremini tunda.
Telefon. Pettev partner hakkab lukustama oma telefoni ja vahetab ära kõik ühised paroolid, mida te jagate, et vältida vahele jäämist. Ajal kui sa ei vaata või magad, võib ta hakata salaja sõnumeid saatma. Ürita olla tähelepanelikum ja jälgi ta tegemisi, aga nii, et su partner märkaks.
Telefon.
Pettev partner hakkab lukustama oma telefoni ja vahetab ära kõik ühised paroolid, mida te jagate, et vältida vahele jäämist. Ajal kui sa ei vaata või magad, võib ta hakata salaja sõnumeid saatma. Ürita olla tähelepanelikum ja jälgi ta tegemisi, aga nii, et su partner ei märkaks.
Kui su partner üllatab sind ootamatute kingitustega. Parim viis petmise süütunnet leevendada, on partner kingitustega üle külvata. Pettev partner kasutab tihti selliselt käitumist, et heastada oma kõrvalhüpet. Sa võid leia, et see on nii romantiline, kuid on oluline teada, et su partner võib siiski midagi varjata.
Kui su partner üllatab sind ootamatute kingitustega.
Parim viis petmise süütunnet leevendada, on partner kingitustega üle külvata. Pettev partner kasutab tihti sellist käitumist, et heastada oma kõrvalhüpet. Sa võid leia, et see on nii romantiline, kuid on oluline teada, et su partner võib siiski midagi varjata.
Partneri huvi su vastu on väiksem. Kui su partner petab sind, siis leiab ta viisi, kuidas sinuga koos vähem aega veeta. Juhul kui sa tabad ta kohtumiselt tundmatu inimesega, siis on kas ametlikul koosolekul või lahkab sõbra probleeme. Petjad teavad vahele jäädes, kuidas sind veenda ja olukorrast välja tulla. Järgmisel korral, kui ta tutvustab sind oma vennale/õele või kolleegile, siis ole tähelepanelik, sest sind võidakse lollitada.
Partneri huvi su vastu on väiksem.
Kui su partner petab sind, siis leiab ta viisi, kuidas sinuga koos vähem aega veeta. Juhul kui sa tabad ta kohtumiselt tundmatu inimesega, siis on ta kas ametlikul koosolekul või lahkab sõbra probleeme. Petjad teavad vahele jäädes, kuidas sind veenda ja olukorrast välja tulla. Järgmisel korral, kui ta tutvustab sind oma vennale/õele või kolleegile, siis ole tähelepanelik, sest sind võidakse lollitada.
Su partner on rõõmus ja õnnelik koju tulles. Kui su partner petab sind, siis on ta õnnelik ilma näilise põhjuseta ja väsitava näo asemel tuleb ta koju ülevas meeleolus.
Su partner on koju tulles rõõmus ja õnnelik.
Kui su partner petab sind, siis on ta õnnelik ilma näilise põhjuseta ja väsitava näo asemel tuleb ta koju ülevas meeleolus.
Su partner plaanib tööreisi või soovitab sul minna puhkusele. Sinu partner võib vajada ruumi oma seikluse jaoks ja sellel eesmärgil ta kas plaanib korduvaid tööreise või palub sul reisile minna. Lõppude lõpuks vajab ta ju isiklikku aega oma uue silmarõõmuga olemiseks. Järgmine kord kui sa saad sellise käitumise osaliseks, tee talle üllatusvisiit, et kustutada oma kahtlused.
Su partner plaanib tööreisi või soovitab sul puhkusele minna.
Sinu partner võib vajada ruumi oma seikluse jaoks ja sellel eesmärgil ta kas plaanib korduvaid tööreise või palub sul reisile minna. Lõppude lõpuks vajab ta ju isiklikku aega oma uue silmarõõmuga olemiseks. Järgmine kord kui sa saad sellise käitumise osaliseks, tee talle üllatusvisiit, et kustutada oma kahtlused.
Su partner veedab palju aega arvutis. Jätame töö ja muud olulised asjad kõrvale. Kui su partner veedab arvutis aega kummalistel aegadel, siis see on märk, et ta võib sind petta. Vaata veebilehte või jututuba, mida ta külastab.
Su partner veedab palju aega arvutis.
Jätame töö ja muud olulised asjad kõrvale. Kui su partner veedab arvutis aega kummalistel aegadel, siis see on märk, et ta võib sind petta. Vaata veebilehte või jututuba, mida ta külastab.
Kui su intuitsioon ütleb, et midagi on valesti..?! Partnerite vahel tekib emotsionaalne side ja kui su parem pool hakkab sind petma, siis sa tunned selles sidemes tuimust. Sa märkad muutust oma partneri käitumises või ta veedab koos sinuga vähem aega. Kui sul on tekkinud eelaimus, siis mõtle läbi kõik need märgid. Usalda oma instinkte!
Kui su intuitsioon ütleb, et midagi on valesti..?!
Partnerite vahel tekib emotsionaalne side ja kui su parem pool hakkab sind petma, siis sa tunned selles sidemes tuimust. Sa märkad muutust oma partneri käitumises või ta veedab koos sinuga vähem aega. Kui sul on tekkinud eelaimus, siis mõtle läbi kõik need märgid. Usalda oma instinkte!
   

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!