Lesk avastas oma mehe matustel, et on rase. Mõni aeg hiljem ütles arst talle SEDA….

Lesk avastas oma mehe matustel, et on rase. Mõni aeg hiljem ütles arst talle SEDA….

 

Courtney Hill kohtus oma abikaasa Brian'iga 2011. aastal kohutava lumetormi ajal. See oli armastus esimesest silmapilgust ning üsna varsti pärast seda, nad abiellusid. Peale mõned aastad abielu, sündis neile esimene tütar Reagan.
Courtney Hill kohtus oma abikaasa Brian’iga 2011. aastal kohutava lumetormi ajal.
See oli armastus esimesest silmapilgust ning üsna varsti pärast seda, nad abiellusid. Peale mõned aastad abielu, sündis neile esimene tütar Reagan.
Courtney ja Brian planeerisid 2016. aastal pere juurdekasvu ja üritasid saada veel ühte last.
Courtney ja Brian planeerisid 2016. aastal pere juurdekasvu ja üritasid saada veel ühte last.
02.02.2016 juhtus aga suur tragöödia. Courtney kaotas oma parima sõbra, partneri, teise poole ja kõik, mis ees ootas. Brian oli kaotanud oma elu õnnetuse tagajärjel.
02.02.2016 juhtus aga suur tragöödia. Courtney kaotas oma parima sõbra, partneri, teise poole ja kõik, mis ees ootas.
Brian oli kaotanud oma elu õnnetuse tagajärjel.
Briani matuste päeval tundis Courtney ennast halvasti, nii nagu paljud inimesed, kes on kaotanud endale kalli inimese. Kuid see ei olnud kurbuse tunne, see oli midagi muud. Ta tegi rasedustesti ja sai teada, et on rase! Ta jagas uudist oma kadunud abikaasaga, hoides kirstus lebava mehe käest kinni. Ta kaotas küll oma abikaasa, kuid talle jääb mälestus tema lapse näol.
Briani matuste päeval tundis Courtney ennast halvasti, nii nagu paljud inimesed, kes on kaotanud endale kalli inimese. Kuid see ei olnud kurbuse tunne, see oli midagi muud.
Ta tegi rasedustesti ja sai teada, et on rase! Ta jagas uudist oma kadunud abikaasaga, hoides kirstus lebava mehe käest kinni. Ta kaotas küll oma abikaasa, kuid talle jääb mälestus tema lapse näol.
Mõne aja pärast sattus Courtney väikeste komplikatsioonide tõttu haiglasse. Tema keha reageeris rasedusele negatiivselt. Courtney oli närvis, et rasedus võib kaktkeda ja ta kaotab lapse. Peale testide tegemist mõistsid arstid, miks naise keha nii käitus. Ta ootas kolmikuid!
Mõne aja pärast sattus Courtney väikeste komplikatsioonide tõttu haiglasse. Tema keha reageeris rasedusele negatiivselt.
Courtney oli närvis, et rasedus võib kaktkeda ja ta kaotab lapse. Peale testide tegemist mõistsid arstid, miks naise keha nii käitus. Ta ootas kolmikuid!
Kuigi uudis oli Courtney jaoks šokeeriv, sest oli juba palju läbi elanud. Ta otsustas siiski võtta sellest olukorrast maksimumi ja kalliks pidada neid elusid, mis siia ilma tulemas on. Cortney on põnevil, et ta saab juurde kolm naeratust, kes meenutavad talle tema abikaasat...
Kuigi uudis oli Courtney jaoks šokeeriv, sest oli juba palju läbi elanud. Ta otsustas siiski võtta sellest olukorrast maksimumi ja kalliks pidada neid elusid, mis siia ilma tulemas on.
Cortney on põnevil, et ta saab juurde kolm naeratust, kes meenutavad talle tema abikaasat…

 

Elu annab sulle täpselt nii palju, kui sa kanda jõuad…

   

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!