LAHUTATUD naine paljastab 6 VIGA, mida kooselus/abielus vältida…

LAHUTATUD naine paljastab 6 VIGA, mida kooselus/abielus vältida…

Kes oleks parem nõuandja, kui naine, kes on läbi teinud purunenud abielu? Ta teab täpselt, mida abielu/kooselu päästmiseks teha tuleb.
Veendu, et annad endast kõik oleneva, et vältida samu vigu, mida paljud oma suhetes teinud on .

1. Oodad, et partner muutuks
Ära oota, et partner muutuks, vaid innusta teda rohkem olema tema ise. Ära mitte kunagi tekita temas tunnet, et peab olema keegi teine, kes ta tegelikult sisimas ei ole.

2. Ootad, et partner on see, kes tuleb “poolele teele” vastu
Suhte toimimiseks tuleb alati teha kompromisse ja tulla poolele teele vastu. Ära oota, et sinu partner on ALATI see, kes kompromissi teeb. Sa pead ise ka valmis olema kompromisse tegema ja neid saab teha vaid nende vahel, kes on sellest huvitatud. See ei ole kunagi ühesuunaline tee.

3. Ära keela partnerile võimalust teha midagi Sinu jaoks
Oled tugev ja iseseisev. Mitte keegi ei arva, et oled nõrk. Sellepärast ära karda ja lase partneril enda eest hoolitseda. Luba tal aeg-ajalt teha asju sinu jaoks.

4. Ära lahenda konflikte vaikimisega
Ära jalutada keset vaidlust minema, ega vaiki, sest kardad partneriga tülitseda. Äärmiselt oluline on omavahel ALATI rääkida kõigest – isegi ebamugavatest teemadest.
Konfliktid ei lahene iseenesest. Partneriga tuleb asjadest rääkida ja ennast selle käigus mugavalt tunda.

5. Ära lase emotsioonidel enda üle võimust võtta
Inimesena oleme me väga emotsionaalsed olendid. Inimene tunneb alati teatud tundeid. Kuid veendu, et hoiad neid tundeid kontrolli all.
Kooselus on aegu, kus ollakse väga stressis või tuntakse viha. Nendel hetkedel tuleb säilitada rahu, et ei tehtaks midagi tobedat või vastutustundetut.

6. Ära hoia armastust tagasi
Kooselus ei tohi kunagi armastust tagasi hoida. Mis kõige tähtsam – armastusel ei ole piire ja armastus ei ole mõõdetav. Paku partnerile alati ARMASTUST.

   

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!