Kuidas tähemärgid näitavad, et nad HOOLIVAD…

Kuidas tähemärgid näitavad, et nad HOOLIVAD…

Iga tähemärk näitab hoolivust välja erinevalt.
Kuidas näitad Sina, et hoolid?

JÄÄR:
See on ilmselge. Nad on ülikaitsvad ja seisavad sinu eest. Nad kiusavad sind, kuid ei taha, et teised sinuga halvasti käituks. Jäär valvab alati su seljatagust.

SÕNN:
Väga tundlik ja toetav nende suhtes, kellest hoolib. Pöörab palju tähelepanu ja alati mäletab detaile sinu elust. Nad on sinu jaoks olemas 24/7.

KAKSIKUD:
Tahavad sinuga koos lõbutseda ja seigelda. Üritavad sind naerma ajada, kui oled õnnetu ja ei hülga sind kunagi. Räägivad sinuga tunde.

VÄHK:
Suhtlevad sinuga ja on väga hellad. On koguaeg sinu jaoks olemas ja tahavad alati su läheduses olla. Alati tahab rääkida sinu elust.

LÕVI:
Lõvi külvab sind üle kingituste ja hellustega, et sa teaks, et ta sinust hoolib. Ilmselt sa juba tead, sest ta kas ütleb seda või on sinuga pidevalt hellitav.

NEITSI:
Neitsi teeb sinu juuresolekul palju nalja, kuid samal ajal on sinu jaoks olemas ja on väga toetav. Neitsid ei pruugi öelda, et hoolivad, kuid näitavad seda kindlasti.

KAALUD:
Kui Kaalud sinust hoolivad, avavad nad ennast sulle. Nad armastavad jagada oma elu inimestega, kellest hoolivad ja räägivad sulle isiklikke asju. Nad on sinu jaoks olemas hoolimata kõigest ja panevad sind ennast hästi tundma.

SKORPION:
On hea võimalus, et Skorpion otse ei ütle, kuid näitab hoolivust välja sind alati kuulates, nõu andes ja kaitstes – ükskõik, mis küsimustes. On ka super kaitsev.

AMBUR:
Sõna otseses mõttes teeb inimese jaoks ükskõik mida, kellest hoolib. Nad on ülimalt lojaalsed neile, keda armastavad ja jäävad nende kõrvale suure toetuse ja avameelsusega.

KALJUKITS:
Kaljukitsed on väga lojaalsed neile, kellest hoolivad ja jäävad nendega hoolimata kõigest. Neile meeldib ka teisi aidata, seega annavad palju nõu ja on toetavad.

VEEVALAJA:
Tahavad rääkida ja olla koguaeg sinu läheduses. Kui oled ärritunud, püüavad nad kõigest väest panna sind naeratama või naerma ning ei loobu sinust kunagi.

KALAD:
Näitavad hoolivust oma lohutava kohalolekuga ja lasevad sul ennast välja elada. Annavad sulle suurepärast nõu ja kuulavad sind hoolimata kõigest. Alati uurivad, kuidas sul läheb.

   

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!