HOROSKOOP: Kuidas leida ARMASTUST, mida VÄÄRT oled?

HOROSKOOP: Kuidas leida ARMASTUST, mida VÄÄRT oled?

Mida siis teha või millest loobuda, et Su ellu siseneks tõeline armastus?
Uuri järgi……………………………

JÄÄR (21.03 – 19.04)
Juhi tähelepanu oma parematele külgedele ja ole aktiivne. Mine ja võta riske. Ütle “jah” nii palju kui võimalik. See on vajalik, et leiaksid armastuse, mida väärt oled.
Armastuse leiad ootamatust kohast – usu seda!

SÕNN (20.04 – 21.05)
Vabane mõtteviisist, et sa ei ole tõelist armastust väärt. ALATI oled väärt tõelist armastust. Ja see on ainus asi, mida armastuse leidmiseks tegema pead – pidama meeles, et oled armastust väärt.
Ära heida kõrvale võimalusi, sest nii lased armastusel siseneda oma ellu.

KAKSIKUD (22.05 – 21.06)
Püüa harjuda planeerimise ja rutiiniga. Otsid pidevalt põnevust ning huvitud elevusest ja draamast. Tõelise armastuse leidmiseks tuleb enne asju läbi näha.
Tõelise armastuse leidmiseks tuleb kõigepealt saavutada stabiilsus ja etteaimatavus.

VÄHK (22.06 – 22.07)
Meelitad oma ellu palju armastust. Oled armastav ja hooliv isiksus ning õnnelik on see, kelle partner oled. Küll aga tuleb sul seada oma emotsionaalsetele vajadustele piirid. Sa ei saa inimesi kinni hoida, et nad sinusse armuksid.
Ära lämmata inimesi oma armastusega.

LÕVI (23.07 – 22.08)
Lase veidi oma uhkusel minna. Ära ole nii ülbe ja ennasttäis, nii võõrdud teistest inimestest. Suhtes tuleb mõista, et sa ei saa alati oma tahtmist.
Tõelise armastuse leidmiseks pead aktsepteerima, et sa ei ole alati universumi keskpunktis.

NEITSI (23.08 – 22.09)
Võta natuke vabamalt – mõnikord ei ole see armastus, mida tahad, armastus, mida väärid. Sul on võimatult jäigad standardid. See on põhjuseks, miks sulged ennast inimeste eest enne, kui annad neile võimaluse endasse armuda. Lihtsalt kasuta võimalust ja lase lõdvaks. Armastus ei pea olema täiuslik – ja just see muudab selle tõeliselt ilusaks.

KAALUD (23.09 – 22.10)
Pead OTSUSTAMA inimest armastada. Ära lase kõhklustel ennast halvata ja takista armastusel enda ellu tulla.
Armastus on teadlik otsus ja valik, mida pead mõtlema iga päev, kui oled kellegiga koos.

SKORPION (23.10 – 22.11)
Ava ennast natuke. Külgetõmbavaks teeb Sind müstilisus. Oled nii salapärane, et inimestel tekib huvi su vastu ja kuidas oma elu elad. Lõpuks tuleb sul ennast kellelegi avada, kui tahad temaga lähedaseks saada.
Armastamiseks ei saa inimesi oma elust välja lülitada.

AMBUR (23.11 – 21.12)
Oled loomult seikleja. Otsid alati võimalust seigelda ja reisida kohtades, kus sa kunagi viibinud ei ole. Tahad tundma õppida kultuure, mida sa ei tea ja see on suurepärane.
Kui soovid armastust leida, pead leida oma juured. Olema natuke paiksem.

KALJUKITS (22.12 – 20.01)
Elus on rohkem, kui unistuste ja eesmärkide taga ajamine. Oled nii ambitsioonikas ja motiveeritud ning mõistad kõva töö väärtust. Ära võta elu nii tõsiselt!
Pea meeles, et armastus on midagi, mis peaks sind lõdvestama ja panema asju vabamalt võtma.

VEEVALAJA (21.01 – 18.02)
Ole rohkem emotsionaalsem. Suure osa sinust moodustab intellekt ja intelligents. Kuid see ei tähenda, et peaksid emotsioonid täielikult välja lülitama. Armastus on tunne ja valik.
Sa ei saa armastada kedagi enne, kui õpid rohkem tundeid kasutama.

KALAD (19.02 – 20.03)
Jätka sellega, mida teed. Säilita oma optimism ja unistav olek. Mõtled alati ideaalsest stsenaariumist ja seda isegi siis, kui maailm tahab sind hävitada. Ja see on hea! Säilita see optimism. Valgusta armastust kõigile, kellega kohtud. Lõpuks armastab keegi sind vastu viisil, mida sa ette ei kujutanud.

   

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!