HOROSKOOBI kõige kuumemad MEHED…

HOROSKOOBI kõige kuumemad MEHED…

Need on horoskoobi kuumemad mehed…
Kas Sina oled koos ühega neist kolmest?

KALJUKITS
Kaljukits on ideaalne mees, kes on pealtnäha vaikne ja külm. Koos temaga koged asju, mis ületavad ka kirglikumad filmid. Kui oled tema usalduse võitnud, ei väsi ta sind üllatamast. Ta on nagu tuli, mis jää all põleb. Fantaseerija. Mine kaasa tema mängudega ja allu tema kapriisidele.

Puudused: Armastab nostalgitseda, elab pidevalt minevikus.
Eelistused: Armastab enesekindlaid ja küpseid naisi nagu Kaljukits ja Neitsi. Kirge leiab Lõviga.

SÕNN
Sõnni mõjutab Veenus (Kreeka armastusejumalanna). Tema teine mina on sensuaalsus. Sõnnil on välja arenenud tugev omanikuinstinkt, jäädes hoolivaks oma kaaslase vastu. Hea kaaslane. Õnnistatud looduse poolt tihti hea välimusega, pigem suuremat kasvu ja hea kehaehitusega. Teismelisena ilus; täiskasvanuna pilkupüüdev ja võluv mees.
Meeldimiseks tule julgeda teha esimene samm, sest talle meeldib veenduda, et meeldib naistele.

Puudused: Armastab liiga palju süüa.
Eelistused: Igavese imetleja leiab Neitsis ja säde nende vahel ei kustu nii pea. Skorpionist naisega võib kirg muutuda kinnisideeks.

SKORPION
Skorpion kasutab müstilist salapära, et naistega mängida. Meeldivad naiivsed ja spontaansed naised, kes ei näe Skorpioni mängu läbi. Eluline on füüsilise kontakti vajadus, sest voodielu ei ole tema jaoks lihtsalt tegevus, vaid osa tema isiksusest.
Skorpionile meeldimiseks ei tohi teeselda ja olla keegi teine, sest ta vihkab kõike, mis on võlts. Ole spontaanne ja naturaalne, sest see on temaga olles parim trump. Suhe Skorpioniga avab täiest uue Universumi, kuid see ei ole ohutu – tal on halb harjumus teistega manipuleerida.

Puudused: Pessimism, ei ole igapäeva elus kõige lõbusam kaaslane.
Eelistused: Amburi spontaansus on värskendav, iseennast näeb Sõnni või Skorpioni naises.

   

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!