Hootersi ettekandja poseeris pildil võõra mehega, sekund hiljem ulatas mees talle selle…

Hootersi ettekandja poseeris pildil võõra mehega, sekund hiljem ulatas mees talle selle…

 

Morissa jõudis tööle ja sattus vaatama tahavaatepeeglisse. Ta märkas teisel pool tänavat istuvat meest. Selle mehe nimi on Rick. Morissa läks tema juurde ja uuris, kas kõik korras... Mees vaevu pobises "ei", vaatas maha ja hakkas nutma. Seejärel küsis Morissa, kas ta on näljane... ta vastas "väga". Naine aitas ta püsti ja võttis oma käevangu.
Morissa jõudis tööle ja sattus vaatama tahavaatepeeglisse. Ta märkas teisel pool tänavat istuvat meest. Selle mehe nimi on Rick.
Morissa läks tema juurde ja uuris, kas kõik korras… Mees vaevu pobises “ei”, vaatas maha ja hakkas nutma. Seejärel küsis Morissa, kas ta on näljane… ta vastas “väga”.
Naine aitas ta püsti ja võttis oma käevangu.
Morissa tutvustas ennast Rick'ile ja selgitas, et ta töötab sealsamas Hooters'is ning neil oli heameel, et ta seal on. Naine istus koos mehega lauda ja lubas tal enda kulul tellida, mida iganes ta soovis. Teine laudkond tõi mehele magustoidu. Mees oli nii tänulik... Rick jutustas, et oli tulnud sinna Ohio'st, sai autolt löögi ja ei saanud dokumendi puudumise tõttu minna haiglasse. Mees näitas naisele oma kaelaketti, millele oli graveeritud Filipiinlaste 4:13. See oli ainuke asi, mis mehel oli. Nad nutsid koos.
Morissa tutvustas ennast Rick’ile ja selgitas, et ta töötab sealsamas Hooters’is ning neil oli heameel, et ta seal on. Naine istus koos mehega lauda ja lubas tal enda kulul tellida, mida iganes ta soovis. Teine laudkond tõi mehele magustoidu. Mees oli nii tänulik…
Rick jutustas, et oli tulnud sinna Ohio’st, sai autolt löögi ja ei saanud dokumendi puudumise tõttu minna haiglasse. Mees näitas naisele oma kaelaketti, millele oli graveeritud Filipiinlaste 4:13.
See oli ainuke asi, mis mehel oli.
Nad nutsid koos.
Peale söömist ütles Rick Morissale, et ta ei unusta kunagi tema nime, nägu ja seda, kuidas naine talle taas lootust andis. Morissa uuris mehelt, kas too on temaga koos nõus ühe pildi tegema. Mees nõustus heameelega. Ta isegi otsis välja oma kammi ja kammis pildi jaoks habeme ära... nii armas! Enne lahkumist võttis Rick kaelast oma kaelaketi ja andis selle Morissale. Ta soovis, et naine keti endale võtaks. Naine oli sõnatu, siiamaani on... sest mees andis ära ainukese väärtusliku asja, mis talle midagi tähendas.
Peale söömist ütles Rick Morissale, et ta ei unusta kunagi tema nime, nägu ja seda, kuidas naine talle taas lootust andis.
Morissa uuris mehelt, kas too on temaga koos nõus ühe pildi tegema. Mees nõustus heameelega. Ta isegi otsis välja oma kammi ja kammis pildi jaoks habeme ära… nii armas!
Enne lahkumist võttis Rick kaelast oma kaelaketi ja andis selle Morissale. Ta soovis, et naine keti endale võtaks. Naine oli sõnatu, siiamaani on… sest mees andis ära ainukese väärtusliku asja, mis talle midagi tähendas.
Naine ei unusta kunagi Rick'i ja neid hetki, mis nad koos veetsid. See lugu on hea meeldetuletus, et tuleb olla lahke ja aidata, kui on võimalik...
Naine ei unusta kunagi Rick’i ja neid hetki, mis nad koos veetsid.
See lugu on hea meeldetuletus, et tuleb olla lahke ja aidata, kui on võimalik…

 

Armas lugu headusest! Hoolige ja aidake ka Teie, kui vähegi saate…

   

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!