7 toiduainet, mis TOORELT süües võivad tappa…

7 toiduainet, mis TOORELT süües võivad tappa…

Ilmselt paljude toiduainetega me kokku ei puutu ja veelgi enam toorena, kuid hea teadmine on ikkagi!

Õuna seemned Toored õuna seemned sisaldavad tsüaniidi, mis võivad põhjustada iiveldust või oksendamist. Väike kogus, nagu seeme või paar, ei ole surmavad. Kuid kui sa tarbid neid suuremas koguses, võid sa surra!
Õuna seemned
Toored õuna seemned sisaldavad tsüaniidi, mis võivad põhjustada iiveldust või oksendamist. Väike kogus, nagu seeme või paar, ei ole surmavad. Kuid kui sa tarbid neid suuremas koguses, võid sa surra!

Muskaatpähkel Muskaatpähkel sisaldab myristicini ja selle vürtsi isegi väikestes kogustes tarbimine võib põhjustada hallutsinogeenseid sümptome (see ei ole nali!). 5 grammi muskaatpähklit on piisav, et põhjustada tõmblusi. Kui sa tarbid selllest kogusest rohkem, võid sa kannatada ka krambihoo all! Ära jama selle vürtsiga!
Muskaatpähkel
Muskaatpähkel sisaldab myristicini ja selle vürtsi isegi väikestes kogustes tarbimine võib põhjustada hallutsinogeenseid sümptome (see ei ole nali!). 5 grammi muskaatpähklit on piisav, et põhjustada tõmblusi. Kui sa tarbid selllest kogusest rohkem, võid sa kannatada ka krambihoo all! Ära jama selle vürtsiga!
Maniokk See kuulus põõsas sisaldab suurtes kogustes tsüaniidi. See puidune põõsas on laiatarbekaup Aafrikas, mida nad kas keedavad või arutavad, kuid selle lehed ja juured on väga tsüaniidi rikkad.
Maniokk
See kuulus põõsas sisaldab suurtes kogustes tsüaniidi. See puidune põõsas on laiatarbekaup Aafrikas, mida nad kas keedavad või arutavad, kuid selle lehed ja juured on väga tsüaniidi rikkad.
Aedoad Pea meeles, et juttu on nende toitainete toorelt söömisest! Aedoad on üks lemmik roog paljude inimeste jaoks, eriti veganitele, kuid kui neid süüa toorena, võivad nad viia su otse hauda. Toored oad sisaldavad tsüaniidi ja kui need purustatakse, moodustavad nad vesiniktsüaniidi, mis võib olla surmav. Seega, ära kunagi söö tooreid aedube!
Aedoad
Pea meeles, et juttu on nende toitainete toorelt söömisest!
Aedoad on üks lemmik roog paljude inimeste jaoks, eriti veganitele, kuid kui neid süüa toorena, võivad nad viia su otse hauda. Toored oad sisaldavad tsüaniidi ja kui need purustatakse, moodustavad nad vesiniktsüaniidi, mis võib olla surmav. Seega, ära kunagi söö tooreid aedube!
Kartulid Kui hoida kartuli küljes pikka aega lehti ja varsi ning kartul muutub roheliseks, toodavad need toksilisi elemente, mis on tuntud kui glycoalkaloids. Naudi kartuleid, kuid ära tarbi neid, kui märkad, et nad on muutunud roheliseks!
Kartulid
Kui hoida kartuli küljes pikka aega lehti ja varsi ning kartul muutub roheliseks, toodavad need toksilisi elemente, mis on tuntud kui glycoalkaloids. Naudi kartuleid, kuid ära tarbi neid, kui märkad, et nad on muutunud roheliseks!
India pähklid India pähklid sisaldavad urushioli, mis on meie kehale mürgine. Seetõttu töödeldakse neid põhjalikult, enne kui nad on valmis tarbimiseks. Söö ainult töödeldud India pähkleid.
India pähklid
India pähklid sisaldavad urushioli, mis on meie kehale mürgine. Seetõttu töödeldakse neid põhjalikult, enne kui nad on valmis tarbimiseks. Söö ainult töödeldud India pähkleid.
Kibedad mandlid Mandleid on nii magusaid kui kibedaid. Magusad mandlid on söödavad samas mõrudaid mandleid kasutatakse õli saamiseks. Kui süüa peotäis mõrudaid mandleid, võib see põhjustada tõsiseid probleeme, sest need sisaldavad suures koguses tsüaniidi.
Kibedad mandlid
Mandleid on nii magusaid kui kibedaid. Magusad mandlid on söödavad samas mõrudaid mandleid kasutatakse õli saamiseks. Kui süüa peotäis mõrudaid mandleid, võib see põhjustada tõsiseid probleeme, sest need sisaldavad suures koguses tsüaniidi.
   

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!