6 head nõuannet vannitoa puhastamiseks…

6 head nõuannet vannitoa puhastamiseks…

Vannitoa puhastamine võib olla hirmus ülesanne.
Õnneks on olemas tonnide viisi uuenduslikke ja leidlikke viise, kuidas kogu protsessi lihtsamaks muuta.

Dušiotsiku puhastamine
Täida kilekott äädikaga ja pane ümber dušiotsiku. Seo kott tihkelt ümber dušiotsiku. Lase kotil seista üleöö ja peale seda näeb dušš välja nagu uus!
Jõulisem küürimine
Vajad karmimate plekkide nühkimiseks tugevamat jõudu?
Ei ole probleemi. Aeg on välja tuua puur ning asetada sinna otsa tugevate harjastega küürija. Kasuta omal valikul vannitoa puhastusvahendid ja hõõru mustus ära!
Puhata ummistunud kanalisatsioon Alka-seltzer’iga
Kui sul leidub kodus Alka-Seltzer’it ja äädikat, siis on võimalik neist kokku kombineerida ummistunud kanalisatsiooni puhastamise vahendi!
Viska kaks Alka-Seltzer’i tabletti äravoolu. Vala peale tassi täis äädikat ja lase seista paat minutit. Seejärel loputa äravool sooja veega ning probleem peaks olema lahendatud!
Eemalda seebijäägid küpsetussperiga
Kellelegi ei meeldi valge kord duššil ja seintel. Kahjuks võivad seebijäägid koguneda kiiresti ja neid on raske eemaldada.
Kuigi selline viis on natuke ebatavaline, siis töötab see nagu võluväel! Haara mittekleepuv küpsetusõli ja pihusta ümber dušši, eriti kohtadesse, kus on palju seebijääke. Lase spreil seista 5-10 minutit ning pese ära külma veega.
Puhtam vannituba peaks olema kohe märgata!
Löö segisti läikima beebiõliga
Hea uudis on see, et beebiõli võib olla su vannitoa läikima lööja. Esmalt võta pehme lapp ja niisuta seda sooja veega. Kasuta seda, et puhastada metalseid pindu ja segisteid.
Siis tupsuta veidi beebiõli ja hõõru jälle lapiga segisteid kuni täiusliku särani!
Kasuta musta teed vannitoa peegli puhastamiseks
Sa võib olla ei teadnud, kuid must tee võib olla efektiivne viis vannitoa puhastamiseks. Peeglid muutuvad ajaga mustaks, mistõttu valmista tee tõmmis ja puhasta peegel. Tees sisalduvad tanniinid teevad puhastamise lihtsaks ning su vannituba näeb täiuslik välja ilma suurema vaevata.

 

   

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!