6 AUSAT tähemärki, kes ütlevad alati, mida mõtlevad…

6 AUSAT tähemärki, kes ütlevad alati, mida mõtlevad…

Need on kamba kõige ausamad tähemärgid.
Räägivad alati tõtt ja seda isegi ebamugavates olukordades. Ei karda olla otsekohesed – isegi kui see tekitab neile probleeme.
Väärtustavad tõde rohkem, kui midagi muud.

1. JÄÄR (21.03 – 19.04)
Jäär ei ole kunagi häbelik oma tunnete väljendamisel. Nad on väga agressiivsed ja edasipüüdlikud. Kui märkab midagi, mis ei ole õige – ei karda öelda, mis on valesti. Jäär ei vali kunagi sõnu.

2. KAALUD (23.09 – 22.10)
Kaalud on väga ausad ja otsekohesed, kuid tõtt räägivad alati hoolivalt ja tundlikult. Nad ei kavatse teiste inimeste tundeid riivata. Tahavad maailmas alati õiglust ja teavad, et kellelegi valetamine ei ole selle inimese suhtes õiglane.

3. LÕVI (23.07 – 22.08)
Lõvi ei huvita oma väljaütlemiste tagajärjed. Väga uhked olendid. Lõvid on uhked kõige üle, mida mõtlevad ja usuvad. Nad ei filtreeri ja tsenseeri teiste inimeste tundeid. Jah, nad võivad olla isekad ja ennast imetlevad. Aga vähemalt tead, et Lõvi on aus.

4. AMBUR (22.11 – 21.12)
Ambur on tähemärk, keda võib süüdi mõista aususes. Neil ei ole filtreid. Väga kohusetundetud ja lõbu armastavad olendid. Nad on väga naljakad, kuid vahest võivad endalegi märkamata piire ületada. Ja kui see juhtub, võib probleeme tekkida. Nad ei hooli eriti öeldu tagajärgedest. Neile meeldib rääkida asjadest nii, nagu need on.

5. SÕNN 20.04 – 20.05)
Kui Sõnni iseloomustaks sünonüüm, oleks see lojaalsus. Võid alati kindel olla, et Sõnn jääb sulle lojaalseks ja ei valeta sulle. Sõnn ei reeda sind kunagi, ei hoia teadmatuses või eksita sind. Sõnn usub, et sõpradega tuleb olla tõeliselt aus.

6. NEITSI (23.08 – 22.09)
Halastamatu Neitsi ei hoia kindlasti midagi tagasi, mis puudutab tema mõtteid ja arvamusi. Väga kriitilised inimesed. Neil on elus väga kõrged standardid, sest südames on nad perfektsionistid. Selle tulemusena ei hoia nad ennast tagasi ja annavad inimestele mõista, et nad on keskpärased. Neitsi ei suuda varjata oma pettumust nende eest, kes on tähelepanelikud.

   

Post source : https://www.relrules.com

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!