4 tähemärki, kes on 2018. aastal kõige õnnelikumad…

4 tähemärki, kes on 2018. aastal kõige õnnelikumad…

KAKSIKUD
2018 saab olema aasta, kus Kaksikud leiavad oma iseseisvuse. Varasemalt on nad proovinud olla nii iseseisevad kui võimalik. Kuid eelmistel aastatel ei ole Kaksikud olnud suutelised toetuma täielikult vaid iseendale, mis siis, et olid selle kallal tööd teinud. Need Kaksikud, kes hindavad oma iseseisvust ja vabadust – leiavad 2018. aastal, mida on otsinud. See uuesti avastatud sõltumatus teeb Kaksikud õnnelikumaks, kui nad eales arvanud oleks. Kasuta selle aasta jõudu enda kasuks ja tee tööd oma enesekindlusega.
LÕVI
Sellel aastal Lõvi tõeliselt usub endasse. Kuigi tavaliselt püüab ta oma ego kontrollida, siis see aasta kinnitab ta, et on džungli kuningas. 2018 on aasta, kus asjad hakkavad liikuma nii, nagu Lõvi soovib ja ta taastub mineviku ebaõnnestumistest. Sellel aastal peab Lõvi keskenduma olevikule ja tulevikule ning täielikult lahti laskma minevikust. Energia, mis Lõvil see aasta on, annab talle võimaluse ja ta saavutab palju, kui keskendub olevikule. Lõvi võib 2018. aastal saavutada palju, kui ta hoiab silmad auhinnal ja ei lase ennast segada väikestest asjadest.
KAALUD
Kaalud leiavad 2018. aastal lõpuks tasakaalus meeleolu ja rahu ning see teeb nad väga õnnelikuks. See teeb Kaalud eriti õnnelikuks, sest eelmine aasta oli kaootiline. Kaalud mäletavad kõiki õppetunde, mida nad oma stressirohkest aastast õppisid ning nüüd on aeg sisse elada 2018. aasta rahulikku õhkkonda ja lõõgastuda. 2018. aasta tuleb Kaalude jaoks rahulik ja tasakaalukas, kui ta mäletab tehtud vigu ja ei korda neid. Kaalude suurem lahing tasakaalu ja rahu säilitamisel toimub tema peas ning 2018 on aasta, kus ta saab selle lahingu kergesti võita. Võtke aega, et hinnata elu ilu. Kui Kaalud võtavad aja maha ja nuusutavad roose, on nad õnnelikumad, kui ette kujutavad.
AMBUR
2018. aastal on Amburile varuks palju võimalusi. 2018 on see aasta, kus Ambur saab teha suuri samme. Küll aga võib üleküllastavate võimaluste suurus panna Amburit kahtlema, arvestades kõiki 2017. aastal läbi tehtud muutusi. Kuid kui Ambur kasutab päeva ära, võtab kõik selle aasta uutest ja kummalistest võimalustest, siis ta ei kahetse seda. Tee sellest aastast uute alguste aasta. Ambur saab loota 2018. aastale, mis toob tema ellu uuenenud usu. Ambur on tuleviku suhtes jälle lootusrikas, võib olla esimest korda üle pika aja.
   

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!