3-aastane tõmbas sissehingamisel hingetorru popcorni. 6-kuud hiljem teatasid arstid, et peavad ta lahti ühendama hingamisaparaadi küljest…

3-aastane tõmbas sissehingamisel hingetorru popcorni. 6-kuud hiljem teatasid arstid, et peavad ta lahti ühendama hingamisaparaadi küljest…

 

Mirranda Crace Lawson suri novembris 2016, kuid kõik sai alguse 6-kuud varem mais. Mirranda ema Alison Lawson tähistas oma sünnipäeva kodus koos laste ja abikaasa Patrick'uga. Kogu perekond veetis koos lõbusa päeva, kuni sõnnipäeva lõpuni.
Mirranda Crace Lawson suri novembris 2016, kuid kõik sai alguse 6-kuud varem mais.
Mirranda ema Alison Lawson tähistas oma sünnipäeva kodus koos laste ja abikaasa Patrick’uga.
Kogu perekond veetis koos lõbusa päeva, kuni sünnipäeva lõpuni.
Sünnipäeva pidustused olid juba lõppemas, kui midagi läks väga valesti. Alison'i sünnipäeva lõpus jooksis Mirranda elutuppa. Ta silmad olid suured, kuid ei teinud mitte mingisugust häält. Aeg jäi seisma. Need olid viimased hetked, mida perekond Mirranda'ga jagas, enne kui ta põrandale kukkus. Nad katsusid ta suud, ei midagi ning Partick alustas elustamist. Kiirabi jõudis kohale ja Mirranda süda seiskus.
Sünnipäeva pidustused olid juba lõppemas, kui midagi läks väga valesti.
Alison’i sünnipäeva lõpus jooksis Mirranda elutuppa. Ta silmad olid suured, kuid ei teinud mitte mingisugust häält. Aeg jäi seisma.
Need olid viimased hetked, mida perekond Mirranda’ga jagas, enne kui ta põrandale kukkus. Nad katsusid ta suud, ei midagi ning Partick alustas elustamist.
Kiirabi jõudis kohale ja Mirranda süda seiskus.
Mirranda suus ei olnud mitte midagi, kuid arvatavalt paiknes sügaval tema hingetorus tükike popcornist, mis põhjustas lämbumise. Teel haiglasse õnnestus kiirabi meeskonnal Mirranda süda tööle saada. Sellel hetkel ei olnud perekonnal aimu, kui suur oli tekitatud kahju.
Mirranda suus ei olnud mitte midagi, kuid arvatavalt paiknes sügaval tema hingetorus tükike popcornist, mis põhjustas lämbumise.
Teel haiglasse õnnestus kiirabi meeskonnal Mirranda süda tööle saada.
Sellel hetkel ei olnud perekonnal aimu, kui suur oli tekitatud kahju.
Mirranda viidi haiglasse ja pandi hingamisaparaadi külge... Perekond lootis vaid, et ta tuleb sellest välja. Õnnetuseks, mitte kaua pärast õnnetust, tegid meditsiinitöötajad ajusurma testi ja avastasid, et Mirranda keha oli küll elus, kuid armas tüdruk oli lahkunud. Haigla plaanis Mirranda elustamisaparaadi küljest lahti ühendada, kuid Lawson'id ei olnud sellega nõus ja soovisid rohkem aega.
Mirranda viidi haiglasse ja pandi hingamisaparaadi külge… Perekond lootis vaid, et ta tuleb sellest välja.
Õnnetuseks, mitte kaua pärast õnnetust, tegid meditsiinitöötajad ajusurma testi ja avastasid, et Mirranda keha oli küll elus, kuid armas tüdruk oli lahkunud.
Haigla plaanis Mirranda elustamisaparaadi küljest lahti ühendada, kuid Lawson’id ei olnud sellega nõus ja soovisid rohkem aega.
Perekond tegi avalduse Virgina kohtule ja palusid, et nende tütrele antaks võimalus, mis oli väike, taastuda tragöödiast. Edasi vaieldi kohtus ning lõpuks tegid Lawson'id avalduse ka riigikohtule. Vahepeal möödus 6-kuud ja Mirranda oli endiselt elustamisaparaadi küljes. Tüdruku eest hoolitsesid hoolivad medõed, kellest üks leidis aja ja pühendas selle armsa kirja koos Mirranda jalajäljega tema isale.
Perekond tegi avalduse Virgina kohtule ja palusid, et nende tütrele antaks võimalus, mis oli väike, taastuda tragöödiast. Edasi vaieldi kohtus ning lõpuks tegid Lawson’id avalduse ka riigikohtule.
Vahepeal möödus 6-kuud ja Mirranda oli endiselt elustamisaparaadi küljes.
Tüdruku eest hoolitsesid hoolivad medõed, kellest üks leidis aja ja pühendas selle armsa kirja koos Mirranda jalajäljega tema isale.
Kuigi Pat ja Alison võitlesid kõvasti, et tütar siiamaailma jääks, ei pidanud siiski kohus otsust vastu võtma. Mirranda tervis halvenes ja ta suri ise novembrikuus, jättes endast maha maailma, mis ei olnud valmis teda kaotama. Nüüd on võtnud Mirranda perekond eesmärgiks tema mälestuse ja lühikese ilusa elu auks tõsta teadlikust lämbumise ohtudest. Tuli välja, et selle traagilise olukorra põhjustas tükike popcorni....
Kuigi Pat ja Alison võitlesid kõvasti, et tütar siiamaailma jääks, ei pidanud siiski kohus otsust vastu võtma.
Mirranda tervis halvenes ja ta suri ise novembrikuus, jättes endast maha maailma, mis ei olnud valmis teda kaotama.
Nüüd on võtnud Mirranda perekond eesmärgiks tema mälestuse ja lühikese ilusa elu auks tõsta teadlikust lämbumise ohtudest.
Tuli välja, et selle traagilise olukorra põhjustas tükike popcorni….

 

Teadmises peitub jõud! Äärmiselt kurb lugu…

   

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!