6 vahekorras olemise kasutegurit

6 vahekorras olemise kasutegurit

Vahekorra kasutegurid tervisele on kaugele ulatuvad! Kas see tähendab, et arstid peaksid välja kirjutama vahekorra? Noh, võib olla peaks. Siin on 6 üllatavat viisi…

1. See võib tugevdada immuunsüsteemi
Pese sageli käsi, pane käsi suu ette kui aevastad jne… te ju teate kõike seda? Aga kuidas tundub see?
Tõstke oma immuunsüsteemi seksides nädalas 2 korda. Teadlased on tuvastanud, et seksimine 1 kuni 2 korda nädalas tugevdab immuunsüsteemi. Nad leidsid, et nende inimeste kehades – kes harrastavad seksi 1-2 korda nädalas võrreldes nendega, kes ei seksi – tõusis antikehade tase kuni 30%.

2. Tähtis meeste tervisele
Mehed, kes seksivad 3 kuni 4 korda nädalas, vähendavad poole võrra riski saada insulti või infarkti.
Peale selle võib regulaarne seks kaitsta mehi eesnäärmevähi vastu.

3. See võib hajutada valu
Orgasmi võim!
Nagu välja tuleb, nautides orgasmi vallandub meie kehas oksütotsiini laine. Seda tuntakse ka kui armastuse hormooni nime all. See saadab endorfiinide armee meie süsteemi, mis võib leevendada artriidi valu.
Uuringud on veel näidanud, et seks võib vähendada menstruaaltsükli krampide tagajärjel tekkivat valu, aidates samal ajal reguleerida naise igakuist tsüklit.

4. See peletab eemale halva tuju
Hiljutine uuring soovitab võtta antidepressante, mis ei või ainult põhjustada meestel seksuaalfunktsiooni häireid (nagu probleemid ejakuleerimisega), kuid võib põhjustada ka geneetilisi kahjustusi spermale. Ravimid võivad olla olulised paljudele sügava depressiooni all kannatavatele inimestele, kuid regulaarne seks on edukalt tõstnud tuju juba sajandeid. Seda seetõttu, et seks vallandab hea tuju endorfiine, mis aitavad ära hoida depressiooni sümptomeid.

5. See aitab välja näha noorem ja elada kauem
Uuringute tulemusel on leitud, et regulaarne seks mitu korda nädalas võib muuta inimesed 4 kuni 7 aastat nooremaks. Teised uuringud on näidanud, et peale ajas tagasi liikumist, võib ka kauem elada.
Kõige tipuks hoiab see meie keha heas vormis. Keskmiselt 30 minutit nahistamist linade vahel põletab umbes 200 kcal ning kogu see aeg voolib meie kõhtu ja tagaosa (või teisi lihaseid, sõltub asendist).
Vältida tuleks lõhnaküünlaid kui meeleolu loojaid, sest teadlased on avastanud, et lõhnaküünla kemikaalid tegelikult kiirendavad vananemist.

6. See teeb õnnelikumaks kui 100 000€
Regulaarne seks teeb inimesed õnnelikumaks kui suure raha teenimine.
Vastavalt uuringule leiti, et need abielud, kus paarid harrastasid sagedat seksi, tundsid ennast sama õnnelikuna nagu teeniks aastas juurde ekstra 100 000€.

   

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!